Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиРуководителю

Нотаріальний переклад документів: як вибрати бюро перекладу?

Нотаріальний переклад документів: як вибрати бюро перекладу?

При оформленні візи, дозволу на проживання в іншій країні або відкриття бізнесу в іншій державі потрібна допомога кваліфікованого перекладача. В умовах жорстокої економії багато хто звертається до фрілансерів або виконують переклад самостійно. Але кінцевий текст навряд чи буде завірений нотаріусом - юрист може не підписати папери, тому що не буде впевнений у кваліфікації осіб, які виконали роботу. Оптимальне рішення - бюро перекладу.

У чому їх переваги? Серед плюсів:

Як вибрати?

Ви зрозуміли, що хочете звернутися саме в перекладацьке бюро. Тепер постає питання про те, як його вибрати.

Рекомендуємо враховувати:

Коли мова йде про переведення великих обсягів інформації, співпрацю краще починати з невеликих замовлень. Домовляйтеся з бюро про поетапну здачу. Встановіть терміни звітності. Наприклад, кожні 3-4 дні виконавцю необхідно надавати нові 10 сторінок. Такий метод дозволяє виявити неточності до остаточної здачі проекту і розв'язати їх. Друге можливе або за допомогою виправлення помилок поточними фахівцями, або при зміні підрядника.

При розмові з менеджерами потрібно задати питання про те, як обробляються скарги клієнтів. Негативні відгуки є завжди. Незалежно від високої кваліфікації перекладачів і позитивного іміджу компанії.

Один з можливих сценаріїв:
аналіз якості перекладеного тексту; аналіз відповідності готового матеріалу певним стандартам (під цим можна розуміти, наприклад, корпоративний стиль) - оптимальним рішенням може бути доопрацювання на основі додаткових матеріалів або грошова компенсація; розробляється стратегія запобігання подібних ситуацій в майбутньому (складаються нові глосарії по темам і стилістичні керівництва, встановлюються поетапні перевірки).

Ця інформація дозволить зрозуміти, як бюро справляється з труднощами при розбіжностях з клієнтом. В організації немає подібних «шляхів відходу»? При проблемах вам доведеться повертати свої гроші і міняти підрядника, втрачаючи дорогоцінні дні.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook