Нові можливості платформи 8.3. Хмарні технології
Головна мета підприємства – це отримання доходу та збільшення свого прибутку. Освічений підприємець спочатку звертає увагу на те, які можуть бути шляхи для досягнення цієї мети. Тут він змушений або економити, або, навпаки, впроваджувати щось нове. При цьому, слід враховувати наслідки ймовірного ризику.
Сучасний світ зазнає швидкого науково-технічного прогресу. Кожен день з’являється щось нове, якісь нові технології, які, як простий споживач, так і підприємства деколи і не встигають відстежити. Хоч ці технології і не замінюють повністю людину, проте значно полегшують та спрощують роботу. Тому, одним із наслідків введення технологій є нова можливість програми «1С 8.3» – це хмарні технології.
У новій версії програми 1С розвинулись хмарні технології та технології роботи через Інтернет. Використання хмарних технологій полегшить роботу бухгалтера, позбавить зайвих турбот та дозволить підприємцю раціонально використати свої час та кошти.
Що ж таке хмарні технології?
Хмарні технології в 1С – це новий вид послуг, коли бухгалтерські дані вашого підприємства зберігаються у віддаленому доступі на сервері іншої організації. Для малого та середнього бізнесу це є найоптимальнішим варіантом зберігання даних та економії фінансів (та часу на обслуговування).
Хмарні технології в 1С – це останні досягнення IT-сфери, які гарантують безпеку та захист даних підприємства від втручання «третіх» осіб. Все це забезпечується сервером, на якому знаходиться інформація.
Незважаючи на переваги хмарних технологій, деякі спеціалісти ставляться з обережністю до цієї новинки та говорять про ненадійність цієї програми. Вони гадають, що хмарні технології не відстежують останні зміни в законодавстві та через це не дозволяють формувати звіти та обліки. Проте, такі твердження є безпідставними, оскільки ті, хто обслуговує цю технологію завжди відслідковують всі зміни, що відбуваються. Є і така думка, що хмарні технології підходять тільки індивідуальним підприємцям та малому бізнесу. Але це не зовсім так. Незважаючи на складності, та більші потреби, чи вимоги для більшого підприємства, ці технології є досить гнучкими. Крім того, зручне рішення можна знайти завжди.
Ця послуга звільняє користувачів від проблем, які пов’язані з покупкою і налаштуванням серверу, збоїв через «людський» фактор. Спеціальні працівники завжди моніторять роботу цих технологій та при потребі надають технічну підтримку. Хмарні технології також зменшують витрати на програмне забезпечення та оплату праці працівникам, що здійснюють обслуговування бухгалтерських систем на підприємстві.
Коли бухгалтерію відправляють у «хмару», то завжди є доступ до цієї інформації у будь-якій точці світу (де є доступ до Інтернету та щось з технічних приладів: планшет, комп’ютер, смартфон, чи ноутбук).
Популярність хмарних технологій все росте і росте. Цьому сприяє не тільки ефективне використання особливостей реклами, застосування медійної реклами та інших способів маркетингу, а й набутий досвід використання цих технологій та позитивні відгуки спеціалістів, що вже застосовують це у своїй роботі.
Однією з головних умов є вибір правильного сервіс-провайдера. Помилка у цьому виборі може коштувати не тільки втратою фінансів, а й втратою часу. Тому варто звертати увагу на перевірені сервіс-провайдери. Проте, це не передбачає користування лише одним провайдером. У будь-який момент компанія може здійснити перехід до іншого, а також повернутись до звичного ведення документації і створення звичним способом звітів, ведення обліку.
Компанії, які займаються саме хмарними технологіями, надають переважно такі послуги:
- проведення консультації щодо впровадження і подальшого використання хмарних технологій;
- підготовка додаткової копії бази даних підприємства;
- трансформація усіх бухгалтерських даних на віддалений сервер.
Дуже успішно працюють хмарні технології саме на тих підприємствах, де є віддалені філіали та підрозділи. Хмарні технології – це унікальна можливість створення нового простору з відповідною інформацією для компанії, чи організації будь-яких форм та розмірів.
У версії 1С 8.3. реалізоване нове навантаження на сервери. Це дозволяє визначити склад комп’ютерів, вимоги до них. Навантаження розподіляється автоматично між серверами. Наявна можливість обмежувати обсяг пам’яті, яка витрачається на оперативні процеси.
Отже, бухгалтерський облік та хмарні технології – це особливість та новинка теперішнього часу. Використання цих технологій допоможе створити функціональну та ефективну основу для проведення бухгалтерських операцій та роботи бухгалтерії загалом. Це дає можливість автоматизувати роботу організації та своєчасно і точно використовувати бухгалтерські дані.
Тужик Анастасія
Другие материалы по теме:
хмарні технології, захист даних, технічна підтримка, ведення обліку, автоматично, консультації, програмне забезпечення, сервіс, бухгалтерські, працівники, вимоги, сервер, провайдер, дані, зміни, інформація, бухгалтерських, послуг, організації, технології, бухгалтерський, створення, бухгалтерський облік, забезпечення, використання, доступ, бухгалтера, роботи
Статьи из раздела: Руководителю
Другие статьи по теме:
Психолог онлайн: революція у доступі до психотерапії
ASUS ScreenPad: інноваційна технологія додаткового сенсорного екрану в ноутбуках ASUS
Ключ до успішного сезону збору врожаю – надійні запчастини до двигунів комбайнів John Deere
Нас находят: Хмарні технології
Мы на Facebook