Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиФакты о бухгалтерах

Сімейне життя з бухгалтером

Сімейне життя з бухгалтером

Жінка та чоловік, чоловік та жінка – це вічна парадигма суспільних відносин з винятково важливою стадією створення сім`ї. І саме у сімейних стосунках можливо визначити остаточно головні характеристики, що важливі для щасливих років разом. Пріоритет компромісу та терпіння по відношенню до коханої людини виражається у розумінні необхідності балансу між сімейними стосунками та навколишнім світом. Й, особливо, у робочих стосунках, що мають неабиякий вплив на дотримання вимог перед сучасними парами у форматі як чесності та прозорості по відношенню один до одного, так і матеріальної бази, що виступає універсальним сполучником при вирішенні багатьох проблем різного характеру. Найкращі риси бухгалтера у цьому плані проявляються дуже яскраво.

На що звертає увагу чоловік, коли він вибирає собі майбутню дружину? Комфорт та затишок у домі, вміння готувати та розслабляти після тяжкого робочого дня чи щось інше? Кожна жінка трішки чарівниця. Але вмінням управляти собою, підкреслювати позитивні моменти, мати чітку позицію та розставляти реальні цілі володіють далеко не всі. Бухгалтерія як мистецтво працювати одночасно з декількома інформаційними потоками, залишаючись в курсі останніх нововведень та трендів розвитку галузі, не тільки підсилює природні особливості жіночого полу, але й постійно тренує рівновагу. Так, саме рівновага серед багатьох зовнішніх та внутрішніх чинників є найбільш визначальним фактором взаємодії, спочатку у відносинах, і потім, можливо, у стосунках. Рівновага між гарним настроєм та серйозністю, між оптимізмом і адекватним поглядом на різноманітні життєві обставини, між підтримкою та легкістю спонукає чоловіка остаточно визначитись зі своїм вибором. Але тут важливий й зворотній бік, коли саме жінка знаходить того чоловіка, що зможе теж надавати повну гамму емоцій та відчуття, що більше ніхто не потрібен. Й тут річ йде саме про рівновагу. Бухгалтер має наснагу до планування на майбутнє, регулювання формальних процесів та змін у кожній конкретній ситуації. Це, фактично, моделювання постійної лабільності у сімейних відносинах, де принципи, звички та бажання однієї людини постійно перебувають у взаємодії з відповідними очікуваннями другої половини пари.

Примара альтернативи спонукає людину шукати інші варіанти, створювати комбінації, знаходити формат стосунків, який задовольнить власне его. Якщо говорити про логіку дій, тоді слід констатувати, що її немає у чоловіків. У кожному випадку, навіть при прийнятті власних рішень, фізично сильна стать перебуває під впливом соціально сильної статі. Домінування над конкурентами та охота за лідерством виступають лише як додаткові атрибути для того, щоб тебе помітила більш сильна жінка. Формування та деталізація відносин відбувається у рівновазі з можливістю бути гнучким та йти на компроміс при розробці спільного вирішення виникаючих питань. Саме жінка більше працює над відносинами у кожному випадку, вимагаючи від партнера дотримання певних власних та соціальних вимог. Чоловіки останнім часом намагаються змінити цей статус, але поки що це не вдається. Причина знаходиться під контролем сильно розвиненого емоційного інтелекту, яким жінка користується достатньо часто. Досягненню балансу між приватним життям та робочим процесом слід повчитися у бухгалтерів. Стресові моменти на роботі, постійна увага до найменших деталей, високий рівень відповідальності лише у крайніх випадках позначаються на сім`ї жінки-бухгалтера. Так, це не статична структура, є прояви емоціонального характеру, але якщо порівнювати з представниками інших професій, то позитивна складова такого підходу відчувається.

Як людина бухгалтер – це сильна постать з міцним характером та здатністю знаходити баланс у будь-якій ситуації. З самого початку спільного сімейного життя координати власних та чужих переваг і недоліків знаходяться у постійному порівнянні. Життєва мудрість бухгалтера у такому випадку концентрує сімейну увагу на тому, чому саме вдвох живуть та існують ці люди, які спільні тривоги, виклики та сподівання чекають попереду і як з ними боротися й, по можливості, уникати. Наприклад, актуальна проблема постійної відсутності необхідного вільного часу від роботи. Сьогодення диктує свої потреби і під них слід адаптуватися, щоб запобігти серйозним наслідкам. Але координація тайм-менеджменту бухгалтера відбувалась навіть ще до тих часів, коли сукупність цих методів стала невід`ємною частиною сучасного працівника. Виникають додаткові складнощі та навіть вони не здатні повністю вивести з рівноваги таку жінку. Завдяки необхідності соціальних контактів та залежності від результатів її роботи колектив практично завжди йде на певні поступки, з розумінням відносячись до її потреб (хоча практика багатьох спеціалістів свідчить про те, що це лише зовнішні прояви, звичайну людську заздрість, нажаль, побороти до кінця не вдається).

Хоча, насправді, більшість проблем знаходиться у сфері матеріальних відносин. Створення сімейного бюджету вимагає максимальної націленості на досягнення загального результату. Зміцнення стосунків відбувається у цьому аспекті лише тоді, коли кожен розуміє методику «врівноважених терезів», коли спільні зусилля не будуть марними, покупки необхідних речей – вдалими та задоволення від них буде супроводжувати пару ще довгий час. Протиставлення різних точок зору найбільш ефективним чином вдається саме жінці-бухгалтеру, адже вона може не тільки аргументувати необхідність витрачання грошей, але й надати купу фактів про те, яким чином якісно зміниться життя з придбанням цього найменування. Звичайно, що в сімейному житті часто така поведінка може викликати спротив чоловіка, ось саме тут у нагоді стане структурний підхід до визначення потреб, психологічна рівновага з розумінням можливих сумнівів й спокій бухгалтера при вирішенні нестандартних завдань. Саме жінка-бухгалтер буде проводити калькуляцію таким чином, що питання про зайві витрати відпадуть самі. Якщо люди вже наважилися на вчинок і хочуть розділяти один з одним всі моменти життя, то питання довіри неодмінно з`явиться. Питання довіри до бухгалтера в організації? Послідовна аналогія очевидна.

Висновки. Сімейне життя з бухгалтером має свої відмінності від життя з представниками інших професій. Але саме вони є позитивним надбанням такого поклику душі. Зазвичай, це жінка, яка знає, що вона хоче від життя, шукає можливості для реалізації своїх мрій, планує й ніколи не зупиняється на досягнутому. Безсумнівно, що професійні реалії встановлюють свої правила, але це загартовує її. Модель поведінки чоловіка у стосунках на кожному етапі таких відносин повинна гідно відповідати розвитку сучасної сім`ї. І для того, щоб така жінка мала наснагу до створення гармонії, єдності та міцного осередку суспільства, чоловік має зобов’язаність працювати над стосунками і над собою.

Проблеми в сімейному житті супроводжують людину завжди. Бухгалтер як ніхто інший може боротися з ними, забезпечуючи добробут близьких йому людей. Але кожному потрібна підтримка, кожен має право на те, щоб відчути турботу та піклування про себе. Лише жінка, яка всім серцем кохає, може зробити життя чоловіка дійсно щасливим, використовуючи при цьому весь свій унікальний досвід, навички та вміння.

Бухгалтерія знає ціну справжніх відчуттів. Вона цінує в людині самопожертву, наснагу до ефективного результату та людські відносини. Методи впливу цієї сфери бувають досить жорстокими і несправедливими. Але це відбувається лише тоді, коли жінка-бухгалтер не має чоловіка, який цінить її за спроможність залишатися собою, дійсно контролювати хоча б частину з анклаву сімейної відповідальності і відчувати себе коханим у повному сенсі цього слова. Сильній жінці-бухгалтеру – сильного чоловіка!

Вікторія Матвієнко


Нас находят: чи має право жінка працювати у чоловіка бухгалтером організації


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook