Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиФакты о бухгалтерах

Як розмножуються бухгалтери?

Як розмножуються бухгалтери?

По великому рахунку, сенс життя полягає саме в розмноженні. Тому і не дивно, що із зростанням фінансового сектора економіки збільшується кількість підприємств, фірм, установ і т.п.. Відповідно і збільшується чисельність бухгалтерів. А питання поставлене в темі звучить, яким саме чином проходить цей процес. Поміркуємо.

Оскільки будь-яке нове життя з являється на світ завдяки любові, то можливо хтось ще із самого дитинства мріяв стати бухгалтером. Хоча навчаючись в школі 11 років, особисто ні від кого про такий вибір професії не чула. Бажання здебільшого були стати програмістом, економістом, лікарем, вчителем, біологом, однак бухгалтером – ні пари з уст. Вони просто мовчали. Є таке повір я: «гроші люблять тишу». І що ви думаєте саме найкращі учні обрали факультет «облік і аудит». Ця професія полюбляє розумних, скрупульозних і наполегливих. Знання, які вміло застосовуються, - це реальне багатство.

Тепер можемо припустити, що ще в дитинстві дитя, слухаючи казку датського поета Г.Х.Андерсена про крихітну Дюймовочку, уподобало собі сусіда Польової миші розсудливого і заможного Крота. На перший погляд, Кріт десь глибоко під землею постійно риє, скупий, примножує своє багатство. А дивлячись з іншого боку, він невтомно працює і глибоко розбирається у всіх фінансових питаннях і зовсім не скупий, а розумно економний, вибірково марнотратний. Ніхто не помічає його кропіткої роботи, бо її не видно на поверхні так як все виражається мовою цифр. Ще у нього такі самі заможні вельмишановні друзі Кроти, які так полюбляли рахувати свої володіння. Хто не мріяв бути багатим? Усе може бути.

На думку спадає і те, що закінчуючи школу, особистість зовсім не визначилась із вибором професії, до учбового закладу її привели батьки. А може заодно вибір пав на цю професію, бо її обирали найкращі друзі. Теж можливо. Або взагалі, куди пройшли тести ЗНО. Головне, щоб не пропав рік, а бо ще краще - тут можна навчатись на бюджеті. А життя все одно розставить свої точки над і.

Багато, хто в пошуках роботи, потрапив на роботу в бухгалтерію, а вже потім закінчував курси, технікум, коледж, університет. Є в мене одна знайома, яка полюбляє повторювати, що не дав їй Бог таланту танцювати і співати, тому і доводиться їй рахувати. А от спеціаліст вона дуже гарний у цій сфері. Що талант бути бухгалтером?

Не можна виключати, що дехто став бухгалтером, бо його дід був бухгалтер, батько був бухгалтер, а тепер і син став бухгалтером – династія. Нічого не вдієш. У нашій сім’ї щось подібне. Мама-бухгалтер, я та менша сестра обрали цю спеціальність. Правда ми з сестрою робимо тільки перші кроки до своє мети. До цього в нашому роду бухгалтерів не було зовсім. Треба ж якось свій рід виводи в нові світи.

Цю професію обирають люди з обмеженими можливостями, здебільшого люди-інваліди з вадами руху. Тим паче, що в наш час все комп’ютеризовано та й, звітність в електронному вигляді. Чому б таким людям не працювати бухгалтерами їм теж потрібно кормити свої сім’ї.

Цей список випадків можна продовжувати і продовжувати. Головне, що справа навіть не в самому процесі розмноження, бо це діло не хитре. А суть полягає в природньому відборі. Статисти сьогодні насторожують, що на ринку праці надлишок простих бухгалтерів з низькою кваліфікацією або і взагалі без досвіду роботи. А кваліфікованих спеціалістів треба ще пошукати.

Також слід зазначити, що ця професія постійно оновлюється, розвивається. Мізкам ніколи відпочивати, тільки встигай за новими нормативними документами та змінами в податковому законодавстві. Тут доречно сказати, що буває і такий період у бухгалтерів, коли звіт звітом поганяє, а «новеньке» може ще й і з запізненням надходити, то начувайся, стомлюватись просто ніколи. Постійно себе треба тримати і в тонусі, і в руках. Хтозна, який керівник або клієнт трапиться у твоїй фірмі. Конфлікти тут ні до чого.

Отже, багато вимог висувається до цієї професії. Дуже важливі особисті якості, інтереси і схильності, а саме: посидючість, терплячість, наполегливість, обов'язковість, "педантизм" в роботі, відповідальність, чесність, акуратність, емоційно-психічна стійкість (здатність до самоконтролю), справедливість. Тому розмноження бухгалтерів на ринку праці тільки в кількісному виразі не влаштовує сьогодні власників підприємств потрібна якість, професіоналізм.

Родився бухгалтером, то будь ним. Не забувай, що доля будь-якої організації залежить і від тебе. Пишайся тим, що ти бухгалтер.

Матвієнко Катерина


Нас находят: як розмонжуються люди, Як розмножуються люди, Як розмножаютьсяроботи, як пройти курс бухгалтеров, перші бухгалтери


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook