Як змінилася освіта в 2020 році
Підвищення кваліфікації вчителів у 2020 році
Технології — на сторожі навчання
Кожен новий рік для українських вчителів — своєрідний виклик: постійні зміни у програмах, впровадження нових технологій у навчальний процес. Засоби візуалізації, кейси, мнемотехніки, інтерактивні технології, онлайн-тести, інтернет-олімпіади стали нормою для сучасного вчителювання, а деякі шкільні кабінети оснащені за останнім словом техніки. Карантин лише підтвердив важливість використання мережі та ПК. Від дітей у цей час потрібні старання, витримка і дисципліна, адже дистанційне навчання — можливість здобувати знання, не перериваючи програму. 2020 рік яскраво демонструє гнучкість освіти, її оперативне, майже миттєве підлаштування під форс-мажорні й абсолютно непередбачувані обставини. Онлайн-уроки, спілкування з вчителями через емейл і відеозв’язок — чудово, але це все ж велике навантаження на освітян, яким крім обов’язкових уроків потрібно ще й підвищувати кваліфікацію.
Підвищення кваліфікації вчителів у 2020 році
Найголовніша новина для українських педагогів — з 2020 року вони можуть використовувати виділені державою кошти на підвищення кваліфікації в тих організаціях, які оберуть саме вони. У чому перевага? Візьмемо до прикладу Київську область. Наприклад, вчителі з Києво-Святошинського району мали їздити на курси підвищення кваліфікації до Білої Церкви. Залежно від населеного пункту щодня на дорогу витрачалось понад 4 години. Не найпродуктивніше використання часу. Але відтепер все інакше. Кожен педагог може самостійно вибрати суб’єкт підвищення кваліфікації вчителів у 2020 році: освітній заклад чи його підрозділ, наукову установу і навіть юридичну особу. Ще один приємний практичний момент — форми підвищення кваліфікації, які за бажанням можна поєднувати:
- інституційна (заочна або денна/вечірня очна);
- дистанційна;
- мережева;
- на виробництві;
- на робочому місці.
Технології — на сторожі навчання
Що допомагає оперативно готуватись до уроків та тримати себе у професійній нормі? Освітні ресурси! Це новий вимір знань, який можна описати кількома словами: швидко, зручно, інформативно. Наприклад, портал naurok.com.ua підтверджує тезу про те, що технології зменшують відстань, адже він дає можливість усім освітянам обмінюватись досвідом. Це своєрідна онлайн-бібіліотека, адже на сайті є понад 587 тисяч розробок і тестів, 285 вебінарів, а також конференції та інтенсиви, а учні можуть брати участь у всеукраїнських конкурсах і олімпіадах. Та й це ще не всі переваги ресурсу, адже на ньому є освітній журнал. На його електронних сторінках можна знайти все і навіть більше: новини, наукові статті, віртуальні екскурсії та інші цікавинки.
Автор: Скиба Тетяна
Другие материалы по теме:
вимір, курси підвищення кваліфікації, дистанційне навчання, журнал, робочому місці, підвищення кваліфікації, навчальний, форми, спілкування, кошти, зміни, курси, статті, уроки, опис, технології, інтернет, оперативно, процес, вибрати, знання, навчання, переваги, використання, наприклад, приклад
Статьи из раздела: Слушателю курсов
Другие статьи по теме:
Психолог онлайн: революція у доступі до психотерапії
Зовнішня реклама та друк банерів: Ефективні рішення для бізнесу
Основні види аналізу в трейдингу: на шляху до прибуткових угод
Мы на Facebook