Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Як влаштуватись на роботу бухгалтером не маючи досвіду роботи?

Як влаштуватись на роботу бухгалтером не маючи досвіду роботи?

На сьогоднішній день знайти роботу дуже тяжко. Тим більше якщо не мати досвіду роботи. Я гадаю, що про роботу варто подумати заздалегідь. Тут дуже важливо грамотно підійти до цього питання : «Як влаштуватись на роботу бухгалтером не маючи досвіду в роботі? »

Бухгалтерія – це не тільки папери і цифри, але й це дуже відповідальна та тяжка робота. Щоб бути справжнім бухгалтером потрібно ним або народитись, або по справжньому кохати цю професію, адже ця професія потребує багато терпіння та уваги, тому що якщо десь знаходиться помилка потрібно все переробляти спочатку.

Що ж дійсно потрібно роботи для того щоб влаштуватись бухгалтером не маючи при цьому досвіду роботи в даній сфері?

Для початку, якщо ти вирішив кардинально змінити професію і при тому не маючи жодних знань в галузі бухгалтерії, то потрібно спробувати відвідувати курси, які пропонують повністю ввійти в світ бухгалтерії, або просто відновити свої знання. Відвідуючи курси ти будеш повністю обізнаний в даній галузі, адже тобі пропонують засвоїти програму 1с, та стати більш комунікабельним та впевненим в своїх силах.

По – друге, якщо в тебе недостатньо фінансів, щоб оплатити курси, буде, дійсно, корисно вчитись по відео уроках, які теж не погано доносять інформацію.

Коли ти будеш обізнаний в цій галузі, або не до кінця будеш орієнтуватись та будеш боятись податкових інспекторів тоді буде важко влаштуватись на роботу бухгалтера. Але бувають винятки, коли на роботу начальник бере, якщо ти матимеш бажання навчатись та працювати, бути активним та розкутішим.

Та й роботодавець зацікавлений, щоб його підлеглі мали мотивацію, бажання працювати і удосконалювати свої знання і здібності, навіть, і без досвіду роботи.

На сьогоднішній день найти роботу дуже складно, спираючись на те що економіка країни падає із за стану в країні, робочі місця скорочують щоб уникнути банкрутства. Тому найти роботу бухгалтера дуже складно, спираючись на те що роботодавці шукають людину вже знаючи свою справу, або студента який буде робити задарма.

Для пошуку роботи треба готуватись ретельно, відсилаючи резюме в компанію треба ознайомитись з їхніми потребам. Коли вас запросили на співбесіду, потрібно ознайомитись з компанією, яким видом діяльності вона займається, скільки років на ринку, від цього також багато чого залежить.

Учбовий центр "Стимул" пропонує:

Якщо компанія маленька, заздалегідь шукають людину з досвідом роботи, у велику компанію попасти не так тяжко, тому що вони готові навчати вас для подальшої співпраці з вами. Також відіграє дуже велику роль складання резюме, по ньому багато чого можна сказати про людину навіть не убачивши її. Коли вас запросили на співбесіду, головне бути впевненому в собі, говорити впевнено і точно давати відповіді на запитання, показати що саме ти потрібний їм, а не хтось інший. В пошуках роботи треба пройти дуже багато співбесід і побувати в різних компаніях, це все дає свої плюси в тому що ти багато спілкуєшся з різними людьми, розумієш що від тебе потрібно., знаєш що говорити і як правильно відповідати на поставлені вам питання. Дати роботодавцю зрозуміти що у вас вже є пропозиції ну вам подобається саме його компанія і чим вона займається.

Зазвичай на таку посаду шукають комунікабельних і відповідальних людей тому що робота відповідальна і потребує багато сил. Зазвичай студент якщо хоче працювати бухгалтером починає шукати ще з 3-4 курсу, щоб набратись досвіду в бухгалтерії.

Попрацювавши рік помічником бухгалтера і зарекомендувавши себе ти сміло можеш переходити на наступний щабель свого кар’єрного росту. Спробувати, дійсно, тяжку роботу використовуючи свої навички, які ти здобув під час роботи помічником.


Нас находят: як правильно влаштуватись на роботу, як влаштуватись на роботу, як пройти співбесіду на роботу, бухгалтер без досвиду роботи ЯК БУТИ, працювати бухгалтером без досвіду, що потрібно знати при влаштуванні на роботу помічником бухгалтера, як стати бухгалтером без досвыду роботи, як правильно найти роботу бухгалтера, Як і де набратися досвіду у бухгалтерії, як влаштуватися бузгалтером без досвіду


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook