Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

З чого починається IT-кар’єра

З чого починається IT-кар’єра

Резюме

Практика і знання

За крок до мрії

 

Не виключено, що саме таке питання виникло у вас нещодавно. Закономірною відповіддю був би конкретний початок дій. І це доволі слушна порада, адже IT-галузь одна з тих, що найдинамічніше розвиваються саме зараз. Але які б ви не прочитали поради в цьому матеріалі, слід зазначити, що єдиного для всіх шаблону не існує. Тим не менш, якщо ви свою ціль інтерпретуєте у послідовний план, то все неодмінно вийде.

Резюме

Саме з цього етапу слід починати. Існують типові шаблони, які прийнято використовувати при складанні резюме. Але якщо ви претендуєте на якусь креативну вакансію, то чому б не використати свій творчий потенціал для його створення?

Щодо інформації, яка повинна міститись у цьому документі, окрім стандартних переліків дати народження та освіти, не забувайте акцентувати увагу на важливих для вас та роботодавцях пунктах:

Помірна активність буде лише додатковим стимулом звернути на вас увагу, як на потенційного співробітника.

Практика і знання

Цей пункт також неодмінно повинен бути у вашому плані дій. Без постійного розвитку, та «прокачування» необхідних навичок шансів отримати бажану роботу буде значно менше. Навіть якщо ви претендуєте на вакансію android developer, вам необхідно знати та розуміти не лише Android SDK чи бібліотеку Data Binding. Не будуть зайвими навіть загальні дані щодо просування продуктів, створених на цій платформі, та особливості взаємодії з майданчиками типу Google Play і т. ін.

Фактично, не має різниці, ви плануєте стати devops engineer чи technical writer. Тільки постійне підвищення рівня знань та обізнаності дає перевагу над іншими працівниками IT-сфери вашого рівня.

За крок до мрії

Останнім етапом має бути зустріч з рекрутером, чи безпосередньо самим роботодавцем. Ваше резюме ми розібрали ще на початку, тому, мабуть, все йде за планом і воно зацікавило тих, для кого створювалось. Тепер залишилось лише провести попередню підготовку, як перед екзаменом і сміливо відправлятись на співбесіду. Залиште фінансове питання наостанок, а під час інтерв’ю намагайтесь більше відверто розповідати про себе, та підтримуйте діалог. Обирайте роботу, в першу чергу, за комфортністю робочого простору і загальних умов, і лише потім торкайтесь рівня зарплатні і всього сукупного. Ніякі гроші не зможуть перекрити задоволення від самої праці.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook