Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыдопомога на поховання

Материалы слушателям курсов: "Допомога на поховання"

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

Бухгалтеру / НДФЛ

Порядок определения базы и объекта НДФЛ в конфигурации Зарплата и Управление Персоналом для Украины (редакция 2.1)

Порядок определения базы и объекта НДФЛ в конфигурации Зарплата и Управление Персоналом для Украины (редакция 2.1)

В типовой конфигурации определение базы и объекта налога на доходы физических лиц для сотрудников организаций осуществляется при начислении заработной платы либо при формировании межрасчетных выплат (аванс, отпускные, больничные и т. д.).Общие положения. Объект налогообложения. База налогообложения. Перечень налогооблагаемых (необлагаемых) выплат
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Охорона здоров’я

Виплачуємо матеріальну допомогу на поховання коштом медзакладу

Умови оплати праці працівників медзакладів, у т. ч. і надання матеріальної допомоги на поховання, регулюють постанова Кабінету Міністрів України Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери від 30.08.2002 № 1298 (далі — Постанова № 1298) та Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови № 308/519).Працівник районної лікарні звернувся з проханням надати матеріальну допомогу на поховання члена сім’ї. Чи можна виплатити таку допомогу за рахунок коштів медзакладу?
 

Бухгалтеру / Соціальне страхування

Отримуємо санаторно-курортну путівку від ФСС з ТВП лише раз на рік

Ні, і от чому.Студент, який навчається у виші, у березні 2013 року отримував путівку до санаторію-профілакторію. Чи має право така особа на отримання санаторно-курортної путівки за рахунок коштів ФСС з ТВП у жовтні 2013 року як член сім’ї?
 

Подписка на новости RSS

Мы на Facebook