Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи Факты о бухгалтерах

Бухгалтер – підходяща робота для чоловіка 40 років?

Бухгалтер – підходяща робота для чоловіка 40 років?

Задля того, щоб жити без усіляких турбот, оминаючи часом найскладніші труднощі та перешкоди, потрібно твердо стояти на ногах у цьому непередбачуваному світі. Що ж зробити для того, щоб піти правильним, стабільним, перспективним шляхом? Звичайно, кожна людина потребує матеріального забезпечення, яке буде відкривати перед нею безліч, на перший погляд, нездоланних дверей. Дуже рідко трапляється так, що фортуна усміхається нам. Але ті, хто побачив цю сяючу усмішку, можуть вважати себе щасливцем долі, адже їм вдасться працювати там, де вони по-справжньому відпочивають. Звичайно, це звучить як антитеза і більшість може сказати, що таких людей не існує і що отримувати задоволення від посади або від поставлених завдань неможливо. Та це не так. Існують особи, які називають свою роботу - хобі. Відкриваючи очі вранці, вони не проклинають своє життя, не бідкаються на нього, а радіють кожному дню, який дарує можливість удосконалити щось у своїй галузі, залишити помітний слід у історії.

На сьогоднішній день існує незбагненна кількість професій, якими може оволодіти людина. При чому, можна не витрачати п’ять, а інколи і більше років свого дорогоцінного життя задля отримання вищої освіти. Існують спеціальні курси, які дають змогу за короткий час оволодіти усіма таємницям певної професії. Прикладом стабільної, престижної, добре оплачуваної роботи є робота бухгалтера. Вона являється однією із найстаріших, проте кваліфіковані її представники цінуються на будь-якій фірмі чи підприємстві.

Проте чи кожній людині під силу оволодіти такою професією, яка задовольняє абсолютно усі потреби робітника? Звичайно, що так. Досягти успіхів у цій галузі можуть як молоді люди, які тільки-но закінчили навчання, так і зрілі чоловіки, які досягли певних успіхів у різних сферах життя. Сьогодні мова піде про останніх.

Дійсно, на перший погляд може здатися, що сорокарічному чоловіку не личить працювати звичайним бухгалтером. Проте давайте розглянемо переваги цієї професії детальніше і побачимо, що це не «звичайна» професія, не рутинне заняття, бухгалтер – це митець.

По-перше, ця робота дає змогу самовдосконалюватися. Ви точно не будете нудьгувати, адже бухгалтери повинні постійно вчитися. Законодавство не стоїть на місці, з’являються нові інструменти, технології, програми.

Як відомо, у цій роботі навантаження більшою мірою випадає на розумову діяльність. Велику роль починає відігравати інтелектуальний компонент. Виконуються різні обчислювальні й аналітичні операції. Задля швидкого та точного розрахунку має розвиватися оперативна пам’ять.

Легкість швидкого запам'ятовування і якість даної роботи є чи не найнеобхіднішою причиною при виконанні перерахунків усіх можливих видів платежів, при розробці даних, звітів, обліку тощо.

Для бухгалтера в край важливо вміти планувати свою роботу і вносити в плани деякі корективи. Це - здібність, яка включає перелік професійних вимог до представника даної професії. Робота бухгалтера вимагає відповідальності, постійної уваги і мобільності. Людина повинна бути розвинену силу волі.

Ця робота цікава тим людям, які полюбляють «гратись» з цифрами. До того ж, бухгалтер повинен бути людиною високих моральних принципів, вміти тверезо і швидко вирішувати складні завдання.

Бухгалтеру необхідна якісна і надійна підготовка з математики та обчислень, досконале знання бухгалтерського ремесла та звітності, питань матеріального обігу, кредиту, фінансів... Він повинен розбиратися в економічній діяльності, тарифах, оподаткуванні і бізнесі, страхуванні. Проте не варто забувати, що бухгалтер – це теж жива людина.

Тим не менше, ця робота стовідсотково принесе стабільність. А це надзвичайно важливо. Попит на фахівців у будь-якому випадку залишається високим. Це означає те, що навіть у сорок – п’ятдесят років вам не загрожує відмова від вакансії. Також обсяг завдань, які вам потрібно виконати, заздалегідь відомий. А отже, вам не доведеться залишатися у вільний час, аби, наприклад, доробити звіт. Ви маєте змогу розпланувати свою роботу.

Ще однією з найголовніших переваг я вважаю те, що професія бухгалтера принесе непоганий заробіток, адже ви зможете працювати одразу на декілька фірм, якщо вдало зарекомендуєте себе. Також можна задуматись над відкриттям власної справи, адже ви будете в курсі усіх тонкощів цієї галузі. Власники великих компаній та фірм не жаліють грошей для оплати праці висококваліфікованого бухгалтера. Адже краще заплатити кілька тисяч доларів одній людині, при цьому власник буде впевнений, що усі завдання будуть зроблені досконало, ніж платити у декілька разів більше багатьом людям.

Також значним плюсом являється те, що бухгалтер спілкується з величезною кількість людей. А, як відомо, люди – це зв’язки, які обов’язково знадобляться у подальшому житті. З перевіреними кадрами також можна спробувати створити власну справу, яка принесе набагато більше матеріальної насолоди при тому, що ви будете вибудовувати власний привітний, перевірений колектив самостійно.

Отож, я впевнена, що професія бухгалтера підходить для абсолютно всіх верств населення, починаючи від домогосподарок, які звикли доглядати за дітьми і зовсім не звикли до складних обчислювань, закінчуючи солідними чоловіками, які досягли певних висот протягом свого життя. Адже бухгалтер – це вже давно не стереотипне уявлення про жінку у товстенних окулярах та з папкою в руках. З часом воно змінилося у свідомості людей на уявлення про успішну, щасливу людину з високооплачуваною роботою. Вона розуміє, що живе не даремно і від її праці залежить успішність роботи багатьох найпопулярніших організацій, без яких ми, в свою чергу, не уявляємо нашого існування. Напевно, найвдалішим описанням того, що головне у будь-якій роботі не вік, стать, раса, а вміння і любов до своєї роботи, її «сурядність», близькість і відкритість.

Форманюк Наталя


Нас находят: ow ly, fb me


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook