Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Бухгалтерський облік в повсякденному житті

Бухгалтерський облік в повсякденному житті

На сьогоднішній день в цілому світі без бухгалтерського обліку не обходяться ні одна велика компанія, школа, вищий навчальний заклад, і різних підприємств де потрібно швидко і чітко скорегувати дані в правильному порядку. Бухгалтерський облік на даний час входить в програму деяких спеціалізованих школах в Україні, та в усіх школах розвинутих країн, зокрема це - Китай, США, Росія, Канада, та багато інших. Також цей курс проходять усі вищі навчальні заклади світу, так як ця спеціальність готує людей які можуть легко справлятися з великим обсягом інформації за певний період часу.

Так для чого ж потрібний бухгалтерський облік в нашому повсякденному житті? Над цим питанням в даному есе я постараюсь відповісти чим детальніше і чим конкретніше.

Щоб дізнатися для чого взагалі і навіщо нам бухгалтерський облік давайте заглянемо ще в далеке минуле де не було точних наук, або взагалі ніяких наук. Бухгалтерський облік не мав такого великого, значимого, і конкретної назви.

А усе почалося із простого ринку, навіть із простих людей які давали одне одному деякий певний товар а за це отримували певні кошти. І ці кошти відповідно потрібно було якось рахувати, складати, сортувати і саме тоді з'явилися перші в світі так як тоді можна було назвати рахувальники. Зараз в нас існують спеціальні люди які цим ділом займаються професійно і отримують відповідно за це певну заробітну плату. Цих людей називають бухгалтерами. Щоб отримати в наший час освіту бухгалтера потрібно по-перше закінчити середній навчальний заклад, по друге вищий навчальний заклад спеціалізований вже на напряму по розрахунках. Лише так можна отримати диплом бухгалтера.

Територія де проводились так звані певні перші торги за винагороду, вчені називають, дослідивши усі допустимі на їх погляд території( материки, країни) це Італія. А саме у таких містах як Флоренція, Мілан, Венеція.

Другим на їх думку був материк Північна Америка після її відкриття. Там проводились великі торги рабів за певні кошти. І всі ці кошти відповідно потрібно було правильно, швидко, точно рахувати і утримувати в подальшому. В подальшому торги розвивались все більше і більше. Країни розвивались а з ним потрібно було все більше людей які вміли працювати із цифрами чесно, без шахрайства. Згодом придумали місця де навчали людей спочатку не по власному бажанню рахувати, як нам всім відомо що багаті люди це не завжди розумні, а в давні часи саме сила переважала над розумом. А згодом люди самі приходили в такі місця. Згодом їх назвали школами, де можна було отримувати певні знання.

На сьогоднішній день бухгалтерський облік це велика структура багатьох наук і спеціалістів які точно вираховують, отримують результати за певну винагороду. Так як ми живемо в епоху ІТ технологій люди в наш час все роблять для того щоб полегшити свою працю. Вони придумують з кожним роком все більш нових програм та комп'ютерів які допомагають людям рахувати. Щоб робити такі програми люди навчаються в спеціальних університетах. В подальшому вони проходять спеціалізовані курси від своїх університетів і потом їх уже допускають до комп'ютерів тобто їм дозволяють придумувати програми які будуть нам допомагати в подальшому. На сьогоднішній день найбільшою ІТ компанією в світі вважать компанію APPLE. Дана компанія знаходиться в Сполучених Штатах Америки. Вона виготовляє і займає перше місце в світі по телефонам тобто гаджетам, персональним комп’ютерам для дому, офісів, та планшетних комп’ютерів. Її філії знаходяться по цілому світі від офісів в США до Китая.

В Південній Кореї знаходиться друга по величині компанія по ІТ технологіям, компанія SAMSUNG. Вона також виготовляє різні гаджети як телефонного характеру так і комп’ютерного характеру. Їхня продукція найбільше продається на території своєї країни. В їхню продукцію також входить повсякдення техніка так як телевізори, фотокамери, холодильники і багато інших.

Також ми не забули про одну із головних компаній у світі в якій розробляють саме такі програми які ми називаємо у повсякденному житті ІТ. Кожний ІТ спеціаліст в світі мріє про роботу в цій компанії. Ця компанія називається Google – американська публічна транснаціональна корпорація.. Штаб квартира знаходиться в Крамінієвій долині. На даний момент це найбільш пошукова система в Інтернеті, тобто соціальній мережі. Головною метою компанії в останні роки є розробка програм які полегшать наший час на обробку інформації в майбутньому. Також великим плюсом для співробітників компанії є вільний робочий час. Тобто співробітник гугл може приходити і покидати робоче місце в зручний для НЬОГО час. Але він має в любому випадку виконати поставлений йому план. Якщо цього не відбувається. В перший місяць він залишається без зарплати, а в другому його виганяють з роботи.

Саме за допомогою таких компаній які були перелічені вище, а це ще раз нагадаю, Apple, Samsung, Google, були виготовлені програми які сьогодні нам допомагають у бухгалтерському обліку. Одна із таких складних компаній це 1С. Люди які досконалу вивчили і освоїли цю програму розцінюється як дуже висококваліфікований персонал який отримує за свою роботу відповідну високу заробітну плату.

Таких працівників на сьогоднішній день дуже цінять у престижних фірмах де кожного дня відбувається великих обіг коштів. Вони слідкують за допомогою певних програм а також вручну за документацією, мається на увазі інформацію про виробничий процес або діяльність даного підприємства від початку до самого її кінця.

Також ці працівники займаються оцінюванням інформації на підприємстві, мається на увазі оцінка якості, обслуговування, доставки та багатьох інших показників які задовольняють покупця. Це вигідно підприємству, або фірмі щоб не заплямити свою репутацію, і дозволяє чим скоріше розвиватися в подальшому до максимального рівня надання послуг.

Цей персонал займається одним з найголовніших завдань – це система бухгалтерських рахунків. Під цією системою розуміють сукупність запасів бухгалтерського обліку, в яких фіксується рух певного виду коштів підприємства, фірми. Тобто за допомогою цих рахунків спеціалісти на фірмах, підприємствах, визначають і контролюють повністю цілий рух коштів який відбувається на фірмі, підприємстві протягом доби, місяця, року.

Отже, як ми бачимо на сьогоднішній день, в день ІТ технологій, висококваліфікованих робітників, великих фірм, підприємств, компаній, бухгалтерський облік не займає останнє місце в житті. Можна остаточно сказати що він від самого його зародження допомагав людям з подоланнями поставленими ними задачами по максимуму. І в подальшому буде виконувати велику роль на фірмах, підприємствах, тому що за допомогою нього люди рахують можна так сказати свої гроші. А гроші для людей це теж далеко не останній чинник в їхньому житті.

Певкін Андрій Сергійович


Нас находят: де можна застосувати бухгалтерський облік, бухгалтерський облік в повсякденному житті, презентація облік в повсякденному житті, облік в житті, компютер в житті бухгалтера, для чого потрібний бухгалтерський облік, важливість бухгалтерського облік в нашому житті, бухгалтерський облік в нашому житті, бухгалтерія в нашому житті, бухгалтерія в житті


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook