Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи Слушателю курсов

Чи варто проходити навчальні курси 1С програмування у офіційного представника? Чи краще відео уроки?

Чи варто проходити навчальні курси 1С програмування у офіційного представника? Чи краще відео уроки?

Варто йти на курси чи ні, це все залежить більше від конкретної людини, її знань, та мотивації.

Комусь щоб розібратись в програмі 1С вистачить позайматись самому за допомогою відео уроків, комусь потрібно більш інтенсивніші заняття, які власне і пропонують курси навчань у офіційного представника. А взагалі, я вважаю, що краще всього йти на курси по наступним причинам:

Звичайно, цих причин можна перечислювати безліч, але я вказав основні (на мою думку). І ще варто вказати плюси відео уроків:

Тепер слід зазначити мінуси. Основним мінусом занять у офіційного представника є відносно велика вартість за місячний курс. Наприклад, в одному з київських центрів в середньому вартість навчання для школярів буде становити 2500 грн, для початківців - 1400 грн, а для програмістів вартість коливається від 2000 до 7000 грн (в залежності від складності).

В наш час продукція компанії 1С є досить поширеною і центрів сертифікованого навчання відкрито досить багато. Звичайно, їх найбільше в Росії, так як це російська компанія, але і на території СНГ також вистачає. В Україні найбільше таких центрів у Києві (7), також є у Харкові, Львові, Одесі, Сумах, Запоріжжі, Черкасах, Хмельницькому.

Отже, можна зробити висновок, що в питанні того, що краще - офіційні курси, чи відео уроки, однозначної відповіді немає, тому що все індивідуально і суб’єктивно.

Кожен сам обирає найкращий варіант. Я свою особисту думку вже написав, що для мене краще офіційні курси (по ряду причин). А решта - нехай самі вирішують.

Вакуленко Олексій


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook