Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Чи важко працювати бухгалтером?

Чи важко працювати бухгалтером?

Протягом багатьох років суспільство розвивається з неймовірною швидкістю. Ми кожного дня бачимо наслідки цього розвитку. Він відбувається постійно та досить швидко з самого початку створення розумної цивілізації і до сьогоднішнього дня. Створюються нові види діяльності, галузі підприємництва та розробки покращення їх стану. З кожним днем ми чуємо нові назви різних професій. Але яка професія буде актуальною протягом довгого часу?

Вже декілька століть професія бухгалтера залишається досить популярною на ринку праці. Державний запит на цю професію залишається досить високим аж до сьогодення. Кожне підприємство не може обійтися без робітника такого класу. Бухгалтер робить розрахунки, вираховує стан підприємства несьогоднішній день, видає звітність за поточний період, тощо.

Так, звичайно, все звучить досить легко зі сторони, але це не так. Дивлячись на людей цієї професії ми можемо звернути увагу на їх постійну втомленість та завантаженість роботою. Люди цієї професії повністю віддають їй себе, з часом вони можуть загубитися серед цього неймовірного потоку чисел та різних розрахунків.

По-перше, слід відзначити що важкість роботи полягає в її рутинності. Працівник має постійно робити одне й теж саме. Ті ж самі дії, але з іншим результатом. Одні й ті ж самі розрахунки за певні проміжки часу швидко можуть наскучити, тому досить легко можливо втратити бажання та жагу до своєї роботи. З цього можна зробити висновок, що така робота ніяк не підійде креативним людям, які не хочуть сидіти постійно на одному й тому ж самому місці. На мою думку, така робота підійде для зосереджених людей з неймовірною уважністю. Для тих, кому подобається математика та статистика.

Також, іноді люди які звикли до однієї й тої ж самої роботи можуть стикнулися з проблемами при зміні в статуті або діяльності підприємства. Також це може спостерігатися при зміні місця роботи. Людина може розгубитися та робити багато помилок в розрахунках. При таких діях працівник втрачає компетентність і працювати з такою людиною стає досить важко будь якій хорошій компанії.

По-друге, людині цієї професії досить важко працювати в великій компанії. Так як розрахунки є важчими та відповідальність на багато вищою. В колективі все зводиться також до бухгалтера і тільки йому прийдеться нести відповідальність за дії та звіти тих чи інших людей в колективі.

По-третє, бухгалтер несе також кримінальну відповідальність за зроблені помилки. За неправильне нарахування заробітної плати, наприклад, можуть не тільки виписати штраф, але й засудити якщо це відбувалось постійно. Не часто ми стикаємося з новинами, що бухгалтери прикривали якісь неправомірні дії підприємства, або саме директора чи уповноважених ним осіб.

При викритті такого злочину бухгалтер не зможе просто заплатити штраф, в такому випадку відповідальність буде на багато вищою. Також досить важко знайти роботу за спеціальністю вже після скоєння злочину, так як не одна хороша компанія не захоче співпрацювати з такою людиною.

Бути справді гарним спеціалістом дано не кожному. На мою думку це повинна бути людина яка має до цього признання та хист, неймовірне бажання та всидливість. Зараз людей, що навчаються на спеціальність облік та аудит досить багато та кожен з них хоче назвати себе бухгалтером. Але далеко не кожен справді може стати успішним в цій професії. Якщо ти і справді гарний спеціаліст, тебе будуть цінувати на будь якому підприємстві, будь де, скільки бути там не працював. Ніхто не буде тримати людину, якщо вона не є здібною.

Але все ж таки розпочати бухгалтерську діяльність досить важко навіть якщо ти гарний спеціаліст. Працівник стає ціннішим зі стажем, адже він має всі навички та знає всі дрібні аспекти самого підприємства.

З часом нікому не хочеться змінювати хорошого працівника, витрачати певні кошти на курси бухгалтера або перекваліфікацію нового працівника та чекати поки така людина зможе досягти того ж рівня, що і колишній робітник який займав цю посаду раніше.

Як висновок, я хочу сказати, що професія бухгалтера є досить важкою. Потрібно мати хист та навички саме для цієї професії. Просто так працювати і мати успіх неможливо. Але все ж таки, якщо мати справді бажання бути гарним спеціалістом то можливо все. Головне мати терпіння та багато вчитися. Не боятися ризикувати та шукати своє місце та також свою діяльність на певному підприємстві.

Кабалюк Аліна


Нас находят: чи важко працювати бухгалтером, вивчитись на бугалтера, чи тяжко вчитися на бухгалтера, чи важко бути бухгалтером, хочу робити бухгалтером, тяжко робити в бухгалтерії одзив, чи важко вчитися на бухгалтера, чи легко бути уважним до людей, важко на роботі у новому колективі бухгалтером, я хочу стати бугалтер чи важка ця професія


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook