Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиРуководителю

Чим відрізняється бухгалтер від економіста?

Чим відрізняється бухгалтер від економіста?

Бухгалтер - це фахівець, який займається бухгалтерським обліком на підприємстві, відстежує рух грошових коштів, звітує перед державними органами, нараховує зарплату, завідує активами фірми. До його компетенції належить сплата податків, підготовка звітності, відстеження грошових потоків.

Економіст - це фахівець, що здійснює планування і управління господарсько-виробничою діяльністю підприємства. До його обов'язків належить складання планів з підвищення рентабельності та ефективності компанії, раціональне використання ресурсів підприємства.

Все ж таки в чому полягає різниця між бухгалтером і економістом?

А отже, бухгалтер - це більше стратег, який працює з оглядкою на законодавство і практику, намагається залишити якомога більше грошей на рахунку компанії і якомога менше перевести партнерам і контрагентам. А ще, бухгалтер несе кримінальну відповідальність. Економіст почувається вільніше у прийнятті рішень і не настільки жорстко прив'язаний до права. Бухгалтерами називають тільки профільних фахівців, які трудяться на підприємстві. Зазвичай, якщо економісти працюють на підприємстві, то це завжди штатні фахівці, що володіють доступом до великої кількості стратегічно важливої інформації.

Учбовий центр "Стимул" пропонує:

Отже, можна зробити наступні висновки з приводу різниці цих двох цікавих професій:


Нас находят: економіст це, економист це, чим відрізняється економіст від бухгалтера, чим відрізняється економіст, чим відрізняється бухгалтер від економіста, бухгалтeр і eкономіст, Чим займається економіст у фінансовому відділілі, чим займається економіст, курси в києві економиста, бухгалтер це


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook