Обмін валют в Ужгороді
Досі міняєте валюту в банках? Тоді ми йдемо до вас з цікавою інформацією! По-перше, сьогодні це можна спокійно зробити навіть в інтернеті, не вистоюючи у чергах. По-друге, це так само безпечно, як і в класичних банківських установах. По-третє, є круті фінансові лайфхаки. Саме тому варто знати, коли проводити обмін валют, щоб зробити цю операцію максимально вигідною для свого гаманця.
Для початку запам’ятайте: центр міста, торговельні комплекси, вокзали й аеропорти абсолютно не вигідні ні для покупки, ні для продажу валюти. Тут курс завжди високий і занизький для клієнта. Врахуйте, що є так званий бізнес-час: у проміжку між 10-ю та 17-ю годинами проходять торги на міжбанку, тому в інші години, у вихідні і святкові дні в обмінниках і банках менш вигідний курс. Це своєрідна перестраховка від дефіциту тієї чи іншої валюти, яка призводить до заниження курсу, а вам варто уникнути покупки. Оптимальні дні тижня — середа і четвер.
Щомісяця є періоди, коли гривня стає міцнішою (на жаль, не настільки як хотілося б, але краще так, аніж взагалі ніяк). Зазвичай це відбувається з 19 по 25 число, коли компанії-експортери переводять валютний виторг у гривні, аби заплатити податки. Початок серпня — ідеальний час для купівлі валюти. Сезонні коливання пов’язані зі збором зернових культур, який спричинює приплив валюти в Україну. А перед новорічними святами і трішки після них спостерігаються пікові позначки на долар і євро, пов’язані з дорогими передсвятковими покупками і шаленими пропозиціями від магазинів.
Не варто боятись обмінників, оскільки їхня діяльність регулюється Національним банком (раптом що — перевірте дозвільну документацію або сайт регулятора). Вибираючи ідеальний для себе варіант, враховуйте не лише місце розташування, а й практичні аспекти: наприклад, графік роботи таких установ кращий, аніж у банках, тому вам не доведеться витрачати час на черги у робочий час. Часто подібні організації пропонують послугу фіксації курсу за телефоном або через онлайн-заявку (з обмінника суму можна забрати в обумовлений і зручний для вас час). Тут також обмінюють зношені купюри, проводять оптову і роздрібну конвертацію, допомагають з міжнародними грошовими переказами. Завжди уточнюйте про комісію.
При всій повазі до нацвалюти переважна більшість українців зберігають заощадження у доларах, євро, останнім часом — у британському фунтові стерлінгів і польському злотому. Якщо ви міняєте гроші для зберігання, купуйте валюту постійно, але невеликими сумами. Таким чином у вас буде середній курс з оптимальними показниками, а ви ще й заробите на різниці. За валютними коливаннями слідкуйте онлайн, аби вибрати вигідний курс.
Автор: Скиба Тетяна
Другие материалы по теме:
гривня, валютний, періоди, святкові, заощадження, графік роботи, робочий час, валюти, початок, показник, проходять, податки, продажу, клієнт, організації, банк, діяльність, вибрати, покупки, курс, онлайн, наприклад, приклад, роботи, час, документ
Статьи из раздела: На досуге
Другие статьи по теме:
Де купити якісні спреї та змазки для сексу?
Мы на Facebook