Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиКарьерный рост

Що я думаю про професію бухгалтера?

Що я думаю про професію бухгалтера?

На мою думку, бухгалтер - дуже важлива професія в нашому суспільстві. Я вважаю, що молоді люди помиляються, називаючи професію бухгалтера нудною. В своїй роботі я хочу довести, що ця професія не є нудною та некорисною.

Бухгалтер - це робота, якою займаються люди з вищою освітою. Ці люди розуміються у багатьох сферах: менеджменті, економіці, фінансовому аналізі, в роботі за комп’ютером.

Ця професія потребує знання іноземних мов (для того, щоб працювати в різноманітних компаніях). Людей, які кажуть, що ця професія нудна, я не розумію. Вона потребує зосередженості та концентрації. Бухгалтери ризикують стати жертвами фінансових махінацій з боку керівництва під час здійснення будь-яких операцій: переказу коштів, перерахунку коштів, інвентаризації тощо. Бухгалтер несе юридичну та кримінальну відповідальність за підписання різного виду документів, щодо здійснення фінансових операцій (після безпосереднього наказу вищого керівництва). Загальна більшість правопорушень відкритих впроваджень бухгалтерів була пов’язана з їхньою неуважністю, некомпетентністю у підписанні вище зазначених документів.

Для порівняння, хочу взяти двох своїх близьких людей - це моя тітка Ольга Василівна та її донька Катерина. Вони обидві працюють бухгалтерами, але вони дуже різні за характером.

Моя тітка працює бухгалтером двадцять п’ять років. Вона дуже врівноважена людина, яка перед тим, як щось зробити думає двічі. Вона дуже вихована та розумна людина. Інколи мені здається, що вона взагалі не відпочиває, адже майже завжди знаходиться на роботі. Та, не зважаючи на це, вона знаходить час для своєї сім'ї, а особливо для своєї собаки Міранди, яку вона просто обожнює.

ЇЇ донька (та моя сестра) Катруся дуже на неї не схожа, хоч вона теж працює в цій сфері. Катя - дуже активна людина в своєму образі життя, любить екстремальний відпочинок. Кожне літо вона їздить подорожувати в невідому для неї країну, бере з кожної поїздки щось нове для себе. А особливо їй цікава кулінарія різних народів світу. Взимку обожнює кататися на лижах та сноуборді, любить наші рідні Карпати. В повсякденному житті Катя полюбляє спілкуватися з невідомими людьми. Та, не зважаючи на своє активне життя, вона не забуває про свою професію бухгалтера.

Цим порівнянням двох людей я хочу сказати, що не залежно від професії, якою ми займаємось, всі ми різні. Якби я не знав цих людей, то міг би подумати, що ця професія нудна, але коли вони мені розповідають, що в них відбувається на роботі, я розумію, що все не просто. Потрібно мати дуже сильну нервову систему, щоб справлятися з завданнями, які на них покладають.

Саме від своєї тітки я почув історію про знамениту жінку-бухгалтера Елізабет Арден, яка побудувала косметичну імперію, пройшовши шлях, від простої селянки до успішної бізнес-леді. Вона показала, що не потрібно ніколи зупинятися в своєму житті, навіть, коли ми робимо якісь безглузді помилки. Всі ми люди, всі ми різні, і повинні шукати свій шлях у цьому житті, для того, щоб не шкодувати про згаяний час в старості.

Елізабет Арден зростала в простій багатодітній фермерській сім'ї, залишилась без матері в шість років. Стоячи за прилавком, і продаючи овочі, вона бачила гарних, багатих жінок, які приходили на ринок купувати все, чого їх душа забажає. Вона мріяла про те, що колись стане впливовою, багатою та незалежною жінкою.

Згодом, вона працювала в сільській лікарні. Ця робота допомогла їй зробити остаточний вибір, щодо свого майбутнього. Елізабет зібрала речі, зайняла у батька кілька доларів і відправилась в Нью-Йорк. Там вона побачила велику кількість автомобілів, реклами та розкішних жінок. Останні зацікавили її найбільше, адже Арден розраховувала зробити багатство саме на розкішних жінках. Перший її досвід роботи був в салоні краси на низькооплачуваній посаді бухгалтера. Намагаючись досягти успіху саме в косметології, вона вмовляє директора дати дозвіл на навчання техніці косметичних процедур, якими славився салон. За рік жінка навчилася досконалої техніки масажу, догляду за шкірою та манікюру. Коли вона зрозуміла, що переросла за своїми можливостями цей салон то пішла з нього.

Підзаробивши грошей, Арден вирішує відкрити перший власний салон у Вашингтоні. Справи в жінки йшли дуже добре, вона робила акцент на рекламу та знижки, які приваблювали клієнтів. Подорожуючи по Європі, намагалася всіляко вивчати потреби інших жінок, їх переваги в макіяжі (тіні, підводка, туш для вій), догляді за собою. Намагалася охопити всі аромати тих часів та привезти екземпляри з собою. Шпигувала в салонах своїх клієнтів.

Елізабет поступово крокувала до своєї косметичної імперії. Спочатку вона відкриває власну лабораторію, а до 1925 року вже має салони в Бостоні, Детройті, Вашингтоні, Чикаго. Вона часто дивувалася, наскільки легко досягти свого, якщо по-справжньому хотіти. З часом, вона розширила мережу своїх салонів в Європі, опанувала перукарське мистецтво, та приступила до випуску парфумерії. Кілька ароматів було створено зі знаменитими людьми, наприклад, з Карлом Лагерфельдом.

Після смерті Елізабет залишила багатомільйонну імперію, яка включала 17 корпорацій та 40 салонів по всьому світу. Сьогодні ця фірма носить назву «Юнілівер», і залишається лідером в індустрії косметики.

Ця видатна особистість надихає своєю цілеспрямованістю, відважністю до життя. Елізабет Арден виросла з простої селянки до успішної жінки, яку поважали та захоплювалися мільйони людей. Першою її робота була робота бухгалтером, яка надихнула її на більший розвиток.

Не завершення, хотів би сказати, що я захоплююсь кожною професією в нашому житті. Я вважаю, що без професії немає людини. Професія показує нам на скільки людина розвинена, чим вона захоплюється. В нашій країні багато професій, тому не потрібно спішити з прийняттям рішення, а добре обміркувати, чим ти хочеш займатися в своєму житті.

Рибачук М.І.


Нас находят: https://stimul kiev ua/articles htm?a=shcho-ya-dumayu-pro-profesiyu-bukhgaltera, видатні бухгалтера


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook