Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи Руководителю

Віддалений бухгалтер - швидка допомога малому підприємству

Віддалений бухгалтер - швидка допомога малому підприємству

Бухгалтер на підприємстві - безумовно права рука роботодавця. Пояснити це можна тим, що бухгалтерія - це вічна здача обширного кількості документації, назва яких малоймовірно що скажуть непрофесіоналові. Лікарняні, податки, зарплати, квартальні, піврічні, річні звіти та багато іншого - бухгалтер все це повинен знати назубок і періодично дізнаватися про зміни до чинного законодавства, податковому кодексі та вимогами до документообігу. І, на скільки досвідчений бухгалтер б не був, все одно зобов'язаний стежити за оновленнями в порядку здачі документів і в самому їх оформленні. Саме тому, дана професія завжди вважається затребуваною і добре оплачуваною.

У наш час існує зазначена спеціальність, функціонуюча дистанційно ...

Віддалений бухгалтер - це той самий бухгалтер, от тільки місце знаходження, якого зовсім не в офісі роботодавця. У XXI столітті, для бухгалтера, як і для багатьох інших фахівців, зовсім не становить необхідності особисто зустрічатися з начальством, співробітниками, так само, абсолютно не має значення місцезнаходження... Це можливість застосовувати свої професійні навички, в будь-якому зручному для людини місці, перебуваючи в якомусь місті, і навіть країні. Адже, за допомогою Інтернету, можна обмінюватися інформацією, необхідною для ведення бухгалтерії, до того ж скільки варіантів спілкування надається за допомогою Інтернету, їх прямо не перелічити ...

Послуга "дистанційна бухгалтерія" має на увазі:

У перелік послуг по віддаленому ведення бухгалтерського обліку включається:

Віддалений бухгалтер дозволяє економити підприємцям, що є головним плюсом. Роботодавці із задоволенням платять за даний вид послуги більше грошей, ніж штатним бухгалтерам, так як це економічно вигідніше:

Крім економічних причин, можна враховувати людський фактор - на дистанції завжди легше підтримувати ділові відносини, не відволікатися на суперечки, непорозуміння. Фахівці, які працюють віддалено, задіяні відразу з декількома фірмами, що значно розширює їх досвід, область їх знань у професійній сфері. Такі фахівці швидше знаходять вирішення проблем, спільну мову з роботодавцем та колегами. Ще один з позитивних факторів - роботодавець звільнений від зайвих суперечок, які завжди виявляються в роботі (наприклад, при звільнення працівника, при запізненнях на роботу).

Втім, дистанційна робота пов'язана не тільки з позитивними сторонами для роботодавця, але ще й з значними ризиками. Зворотний бік бухгалтерських послуг, виконуваних віддалено, полягає у відсутності контролю над діями бухгалтера. Як правило, корпоративні системи мають більш високий рівень захисту, ніж домашні персональні комп'ютери. Інформація з персонального комп'ютера бухгалтера-фрілансера може стати простою жертвою професійного хакера, який зацікавився в отриманні інформації підприємства. Таким чином, приватні дані можуть потрапити до рук шахраїв. Виходячи з цього багато директора справедливо вважають дистанційний бухгалтерський облік вразливим моментом роботи підприємства. Виходячи з цього, деякі підприємства уникають від професійних послуг, наданих бухгалтерами віддалено.

Тим ні менш, дистанційний бухгалтерський облік досить давно і ефективно практикується за кордоном. Притому, до послуг таких фахівців приходять не тільки маленькі, а й великі компанії. Віддалений бухгалтер стає перспективною можливістю замінити штатного бухгалтера у разі відпустки, декретної відпустки або, приміром, лікарняного, а також залишається варіантом добре заощадити.

Послуги віддаленого бухгалтера час від часу потрібні навіть фірмам, що мають штатного бухгалтера, особливо коли він фізично не має можливості впоратися з об'ємом накопиченої роботи. Такі випадки відбуваються рідко, і заради них запрошувати в штат підприємства додаткового фахівця з значною заробітною платою просто невигідно.

Так що можна зробити висновок, що дистанційний бухгалтер в майбутньому, швидше за все, буде користуватися не малим попитом, і кількість фірм, бажаючих придбати його послуги , буде зростати.

Можна зробити висновки, що віддалений бухгалтер-безумовно швидка допомога малому підприємству. Враховуючи той факт, що на невеликому підприємстві більшість директорів будуть намагатися виконати роботу з головними фінансовими документами самостійно, але часу та інших можливостей, буде не так вже достатньо, досвідчений віддалений бухгалтер буде в допомогу. Також, на невеликому підприємстві, може просто бути достатньо місця в офісі, і тут відкладається потреба орендувати для співробітника площа, забезпечувати потрібним для роботи обладнанням, купувати необхідні платні програми, такі як 1С, оплачувати додаткові комунальні послуги. Врахуємо, що перевага вищесказаного способу співпраці є засобом використовувати для тимчасового праці фахівців високого рівня. Так як навчання онлайн висококваліфіковані професіонали коштують недешево, а забезпечувати такого колегу в штаті, якщо він зайнятий не постійно - невигідно і не недоцільно, а от скористатися його послугами час від часу у форматі «дистанційний співробітник», володіючи персоналом онлайн є значно розумним.

В Загалом, підприємці завжди працюють в прибуток, зайва трата грошей (на упорядження робочих місць, оплата відпусток, декретів), принесе рішення взяти в свою компанію саме віддаленого бухгалтера.

Віддалений співробітник - це швидка допомога, так як на відміну від інших штатних колег, порядна фахівець працює дистанційно, виконає роботу в найкращому вигляді, в необхідний час, в той час, коли багато інших співробітники не зможуть виконати свої зобов'язання у зв'язку з різних причин, що стосуються відсутності на робочому місці. Віддалений бухгалтер, завжди буде знати, що виконана робота дорівнює його заробітній платі.


Нас находят: допомога бухгалтеру, бухгалтерcька допомога, робота віддаленого бухгалтера, робота бухгалтером віддалено, потрібен дистанційний бухгалтер, онлайн допомога бухгалтеру, Оголошення про роботу в Україні віддалена від місця знаходження офісу, заробітна плата бухгалтера дистанційно, допомога бухгалтера по телефону, допомога бухгалтера


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook