Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСемья бухгалтера

Жінка - бухгалтер. Як важко знайти роботу для бухгалтера вдома і де її шукати?

Жінка - бухгалтер. Як важко знайти роботу для бухгалтера вдома і де її шукати?

Чомусь багато хто думає, що чоловіки створені для роботи та заробляти гроші, а жінки лише для того, щоб сидіти вдома та слідкувати за затишком у оселі та виховуванням дітей. Тому ще з давніх давен жінки почали робити зусилля для того, щоб це не стало забобоном, хоча сьогодні більшість сімей живуть за цим правилом. Наразі є чоловіки які згодні з тим, щоб жінка працювала, та попри це вони не сприймають їхню роботу серйозно, вважаючи що це лише розвага чи захоплення, і в свою чергу думають, що лише вони, тобто чоловіки, серйозно ставляться до праці.

Наразі, навіть самі незалежні жінки розуміють, що з появою малюка, вони на деякий час мають залишити всі свої амбіції стосовно роботи та зайнятися доглядом за дитиною та її вихованням, а тому на деякий період стати залежною від чоловіка від його утримання. І в таких випадках молоді матусі по різному починають себе вести. Одні залишать всі свої думки про незалежність та роботу і все своє життя готові присвятити родині. Та є й такі, які готові насолоджуватися повним материнством лише деякий проміжок часу, та в недалекому майбутньому знову розпочати свою кар’єру з новими силами. Є і ще один вид жінок, це ті які стали мамою, але через перелік певних причин вимушені й заробляти гроші через фінансові труднощі. Є багато активних жінок які не можуть постійно сиділи й виховувати дітей, тобто вони негайно починають вести активний спосіб життя навіть після народження первістка. Взагалі випадків є дуже багато, що й всіх не перечислиш. Та все ж рано чи пізно наступає час коли на роботу жінка все має вийти. І ось тут її спіткає низка проблем, одна із них це - хто буде доглядати за дитиною. Кожна мама вирішує це питання по своєму. Також існує проблема, де і як знайти роботу, адже багато роботодавців не хочуть приймати на роботу молодих мам, тому що завжди можуть виникнути проблеми, такі як наприклад коли дитина заболіла, мама має бути поруч і тому це означає що потрібні будуть часті й непередбачувані відпустки, що як відомо не може подобатися директорам фірм, підприємств чи установ. Можливо це і є однією з головних причин чому так важко знайти працю для бухгалтера. Як відомо що в основному це жінки, чоловіків-бухгалтерів дуже мало.

Учбовий центр "Стимул" пропонує:

Професію бухгалтер прийнято вважати прибутковою, але не тому що це фінансова сфера і йде робота з грошима, а тому що люди цієї професії дійсно відповідальні і весь час зайняті виконанням своєї роботи. Одна людина може вести всю бухгалтерію, якщо це невеличка фірма, але під час розвитку підприємства, виникають ускладнення і тому надалі буде все важче справлятися з об’ємами праці. Від професійності працівника, залежить стан фірми та працівників, грамотне ведення бухгалтерського обліку сприяє передбаченню фінансових проблем, які можливо уникнути.

Для молодої дівчини яка щойно закінчила університет дуже важко знайти роботу і наразі ця ситуація все більше і більше поширюється серед молоді. Та особливо тяжко для молодих дівчат з спеціальністю бухгалтера, адже кожний освічений директор розуміє, що дівчина може влаштуватися на роботу потім через деякий час вона може оформити декретну відпустку і піти в відпустку на три роки, а це означає, що потрібно шукати нового працівника і починати все з нуля, адже при прийомі на роботу спочатку йде випробувальний термін та навчання. І саме тому керівники беруть на роботу вже більш досвідченіших жінок які вже мають дітей і в яких можуть бути впевнені в довготривалій праці. Також причиною відмови в роботі може бути відсутність стажу. Навіть якщо це дійсно розумна дівчина яка ідеально знає свою справу. Роботодавці при прийомі на роботу відразу передбачають те, що жінка завжди буде залежною від сім’ї, дітей. Також певні труднощі заклечаються в тому, що роботодавці часто хочуть бачити молодих, розумних, талановитих, комунікабельних працівників, і водночас які готові на низьку заробітну плату, та які готові на все заради процвітання компанії. Тобто деякі роботодавці дуже вимогливі і некоректні по відношенню до людей які шукають заробіток. На сьогодні професія бухгалтер є однією з небагатьох професій яка є в попиті. Існує безліч курсів які навчають всіх охочих бухгалтерської справи. Наразі кожна домогосподарка може влаштуватися на роботу після того як пройде певний курс підготовки. Бухоблік - це відповідальна професія яка вимагає бути уважним, зосередженим, комунікабельним, та завжди хотіти вчитися чогось нового. Саме тому жінка ідеально підходить для цієї роботи.

Сидячи вдома, взагалі, можна відшукати роботу, для цього потрібно мати вільний доступ в Інтернет. При роботі на дому ви витрачаєте лише кілька годин в день, можна вести бухгалтерський облік малих фірм і при цьому не погано заробляти. Працюючи вдома ви самі розподіляєте робочий час і час відпочинку. Також робота вдома дає вам можливість вести бухгалтерський облік відразу декількох фірм, ви працюєте стільки, скільки вистачає у вас сил. Наразі багато роботодавців серйозно замилюються над тим, чи є сенс робітникові працювати в офісі, і оплачувати його робочу місце, якщо можна всю роботу виконати вдома і це навіть в деяких випадках буде ефективніше, тому що робота на дому передбачає спокійну обстановку та затишок, працівник виконує роботу тоді коли йому заманеться, розраховуючи на строки здачі роботи, без постороннього нагляду і в спокійному темпі.

Слід пам’ятати, що бухгалтер має слідкувати за змінами в чинному законодавстві і завжди бути в курсі всіх подій. Необхідно завжди бути сконцентрованим та не відволікатися від справ, адже це може викликати помилки які неодмінно можуть викликати втрату грошових коштів. Завдяки програмі 1С можна отримати будь-яку звітність за любий період, що покращує та полегшує роботу. Щоб отримати роботу у великій компанії, насамперед обов’язково потрібно гарно знати свою справу, адже в таких компаніях часто відбуваються перевірки з боку держави. Для підприємства ведення фінансового обліку обов’язкове і все це услідкується державою. Робота з великими сумами коштів має певний ризик. Отже працівник має бути стійким до стресових ситуацій та ризиків.

Якщо ви рішуче бажаєте знайти роботу бухгалтера, то для цього існує декілька способів. Для початку можна розмістити резюме на відповідних сайтах. По-перше потрібно звернутися в старе місце роботи, можливо після декретної відпустки вам повернуть ваше місце, але з новим форматом та розміром праці. Також існує так зване в народі сарафанне радіо, розповідайте своїм знайомим, родичам та друзям про те, що ви намагаєтесь знайти і вийти на роботу в найближчий час. Також читайте оголошення в газетах чи журналах, можливо саме там ви знайдете собі роботу, а ще краще дайте оголошення самі про пошук роботи. Наберіться терпіння і очікуйте.

Не потрібно забувати, що ваші клієнти можуть радити вас, як чудового фахівця своєї справи, своїм знайомим, тому потрібно проявляти ініціативу та не розслаблятися, дізнаваючись щось нове ви покращуєте свої навики та особисті властивості. Це завжди дуже добре, адже ініціативні працівники завжди будуть мати попит. Для того щоб відшукати гідну роботу про яку ви бажаєте, потрібно відповідати вимогам, тому необхідно завжди підвищувати свій професійний рівень. А особливо в роботі бухгалтера, адже це саме одна з тих професій яка вимагає постійного слідкувння за новинами та нововведеннями. Сучасний бухгалтер має знати закони, розпорядження та постанови.

Отже як висновок можна сказати, що професія бухгалтер завжди буде необхідною і актуальною. Насамперед потрібно любити справу якою ти займаєшся. Якщо ви обрали саме цю професію то ви маєте любити працювати з числами, адже з ними прийдеться стикатися щодня та вести бухгалтерію. Завжди підвищувати свою кваліфікацію. Люди цієї професії мають бути перш за все чесними, відданими своїй справі, емоційно-стійкими, сконцентрованість та вміти логічно мислити. Особисто я бачу, що ця професія є потрібною, точною та по-своєму цікавою.


Нас находят: Чи важко бути бухгалтером, робота після бухгалтерських курсів, новий на роботі потрібно знати робота з пдв бухгалтер, який він справжзній бухгалтер чоловік чи жінка, як отримати роботу бухгалтера, що потрібно знати бухгалтеру на дому, що вчити щоб бути бухгалтером, що важкого в роботі бухгалтера, чого хоче уникнути на роботі бухгалтер, чи потрібно підвищувати кваліфікацію бухгалтера після декретної відпустки


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook