Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи Слушателю курсов

Зростання молодого фахівця бухгалтерського обліку

Зростання молодого фахівця бухгалтерського обліку

Наслідок обманутих сподівань.

 

Посісти достойне місце в професії, яку ти обрав – це мрія кожної людини, а також це стосується і молодого бухгалтера. Кожної осені студенти, які тільки вчора випестились, відправляються на шукання першої «ідеальної» роботи. Але через дуже швидкий час, молодим фахівцям приходиться змінювати свої уявлення про «ідеальну» роботу і вони стають незадоволені своїм робочим статусом. Молоді спеціалісти натрапляють на такі проблеми, про які вони ніколи не думали.

Наслідок обманутих сподівань.

Бистрий кар’єрний ріст, відповідальна робота, високооплачувальна зарплата, хороше начальство, дружній колектив – це стандартне уявлення про роботу у молодих спеціалістів. Як показує практика, в більшість випадках виходить так, що начальник не спішить оцінювати молодого фахівця по гідності, грошей платить мало, а багато роботи ніяк не зв’язана з баченнями про те, що робить справжній спеціаліст своєї професії. Обставини повністю типові і ти задаєш собі питання, що робити дальше? Знову бути в пошуках нової роботи чи спробувати проявити себе на цьому місці? Чи може переглянути всі події і пересвідчитись, що не все погано, як здається.

При відборі правильного способу діянь багато чого залежить від самої ситуації. Звичайно існує багато прикладів, в яких відбулася невідповідність очікувань молодих спеціалістів справжньому положенню роботи. Деякі люди піддаються ситуації і лишаються на своєму місці, хтось в пошуках шляхів для вирішення проблем і стараються зробити іншу схему порозуміння з начальством, а дехто просто шукає нове місце роботи. Влаштуватись на роботу один раз і щоб вона була назавжди – такий випадок дуже рідко може бути. І перед тим, як молодий фахівець, з професією бухгалтер стане справжнім «професіоналом», йому прийдеться поміняти не одне підприємство.

Головною метою, що повинна спонукати молодого спеціаліста – це має бути бажання здобути нових знань та досвіду. Бажання отримати швидкий ріст у кар’єрі, з професією бухгалтер, призводить тільки до шкоди:

Час, який молодий фахівець, з професією фінансиста , затратить на практичне вивчення, то це буде його найголовнішою основою для здобуття успішної кар’єри. Розвиток бухгалтерської кар’єри містить тільки поступальний характер. Це не простий менеджер чи спеціаліст у галузі РR, де можна отримати бистрий професійний ріст. Входить набір з практикою, створюються потрібні відносини. Тому що стати професійним фахівцем не вдасться.

Також в будь-якій ситуації можна виявити позитивні моменти. Наприклад, коли звільняється головний бухгалтер, всю роботу повинен робити фінансист, і також є декілька хороших подій:

Для молодого спеціаліста, з професією бухгалтер, є змога посісти високу посаду. Він може порадити ряд нововведень для хорошого функціонування роботи відділу, таким чином доказати свою компетенцію. Або в той час, коли підшукується новий бухгалтер, ти можеш швидко отримати новий досвід і запропонувати збільшення заробітної плати, на той час, поки ти виконуєш роботу іншої посади.

Якщо ж ніякий варіант чомусь не підходить чи не влаштовує начальство, а шукання нового працівника затягуються на тривали час, то потрібно прямо поговорити з керівництвом, точно описавши свою пропозицію. Контактування з керівництвом – це досвід, причому величезний. А розпочинати розмовляти про зміну місця роботи можна тільки тоді, якщо вичерпано останні свідчення.

Бухгалтерський облік – це дуже «тонка» область. Одержати місце головного бухгалтера можна, і не треба мати ніякої практики в роботі, просто потрібно закінчити бухгалтерські курси. Також, потрібно пам’ятати, що головний бухгалтер несе кримінальну відповідальність і начальник підприємства буде задоволений скинути з себе трохи «ризикованих» зобов’язань, зваливши їх на бухгалтера. Це більш підходить для маленьких підприємств, фірм, які ведуть напівлегальну діяльність. Як закінчиться така кар’єра молодого спеціаліста можна не розказувати. Тим більше, досвід такої роботи в пошуках нового робочого місця не допоможе.

Одна з основних ролей в одержанні великого досвіду виконує висококваліфікований вчитель, який допоможе молодому фінансисту бистро засвоїти нову професію на досвіді.

Стаючи молодим бухгалтером спочатку потрібно орієнтуватись на наставника, який допоможе тобі стати справжнім професіоналом, а не на рейтинг компанії. Удача прийде пізніше. Спочатку потрібно зрозуміти, як працюють програми, потрібно знати як розв’язувати проблеми, які виникають.

Ще одна погана прикмета бистрого кар’єрного росту – довгостроковий пауза після різкого підйому. В багатьох випадках це стосується до « вчорашніх студентів», які не вміють конкретно оцінювати свої можливості, і вимагають велику зарплату. Одержати роботу з високою зарплатою можна, але ти повинен будеш працювати на цю компанію багато років, і не зможеш замінити її на другу. Тому що такий бухгалтер не може нічого запропонувати іншому роботодавцю. Грошові очікування молодих спеціалістів нерідко не відповідають ні дійсності ринку, ні особистої кваліфікації. І все це приводить до розчарувань.

На високу посаду і заробітну плату головного бухгалтера може вимагати людина, яка пропрацювала 5 років як звичайний бухгалтер, і 3 – як керівник відділу фірми.

Довгостроковий термін роботи і постійне вивчення нових знань - гарантія хорошої кваліфікації фінансиста. Тому, дуже важко доручити молодому бухгалтеру управління відділом при уході чи при кар’єрному рості когось з професіоналів.


Нас находят: шо потрібно засвоіти бухгалтеру- практиканту, прикмети щоб устроїтись на роботу, яка відповідальність молодого бухгалтера, що робити спочатку коли ти прийшов на посаду бухгалтера, Що потрібно знати молодому бухгалтерові, Що має знати молодий бухгалтер, фахівець бухгалтерського обліку, стимул для молодих специалистив, позитивні моменти професії бухгалтера, карєрний ріст бухгалтера


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook