Меню


Курсы Стимул Справочник Полезные материалы Бухгалтеру Оплата праці та кадри Державна служба

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Державна служба

Головбух працює на посаді менше року: чи потрібно оцінювати виконання повноважень

Головний бухгалтер став до роботи у травні 2013 року після виходу з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку. Чи потрібно оцінювати виконання своїх повноважень таким бухгалтером?

 

Головний бухгалтер став до роботи у травні 2013 року після виходу з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку. Чи потрібно оцінювати виконання своїх повноважень таким бухгалтером?

Ні, не потрібно. І ось чому.

Порядок проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень затверджено наказом Міністерства фінансів України від 01.12.2011 № 1537 (далі — Порядок № 1537).

Відповідно до пункту 4 Порядку № 1537 оцінюванню підлягає діяльність головного бухгалтера , який працює на займаній посаді не менше року, а також який внаслідок організаційних змін обіймає посаду менше року, якщо його посадові обов’язки не змінилися.

До того ж встановлено, що діяльність головного бухгалтера, який перебуває у відпустці у зв’язку з вагітністю, пологами і доглядом за дитиною, оцінюється не раніше ніж через рік після виходу на роботу.

Отже, оцінювати виконання повноважень головним бухгалтером, який перебував у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку і пропрацював на посаді менше року впродовж 2013 року, не потрібно .


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook