Меню


Курсы Стимул Справочник Полезные материалы Бухгалтеру Податки і збори

Бухгалтеру /
Податки і збори

Оглавление

Графа 6 Дата прийняття на роботу податкового розрахунку: коли заповнювати

У якому періоді заповнюється графа 6 «Дата прийняття на роботу» податкового розрахунку за формою № 1ДФ, якщо працівника було прийнято на роботу у одному періоді, а дохід нарахований та виплачений у наступному?

 

У якому періоді заповнюється графа 6 «Дата прийняття на роботу» податкового розрахунку за формою № 1ДФ, якщо працівника було прийнято на роботу у одному періоді, а дохід нарахований та виплачений у наступному?

Підпунктом «б» пункту 176.2 Податкового кодексу України (ПК) визначено, що особи, які відповідно до ПК мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПК для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

Статтею 24 Кодексу законів про працю України визначено, що укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на роботу. Трудовий договір вважається укладеним і тоді, коли наказу чи розпорядження не було видано, але працівника фактично було допущено до роботи.

Як установлено пунктом 3.7 розділу III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, графа 6 «Дата прийняття на роботу» заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які приймались на роботу у звітному періоді.

З огляду на викладене, якщо працівника було прийнято на роботу в звітному періоді (наприклад, 31 березня), а дохід нараховано і виплачено у наступному (наприклад, 01 квітня), то дата прийняття на роботу (31 березня) не відображається при заповненні та поданні податкового розрахунку за той звітний період, в якому нараховано дохід працівнику.


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook