Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта
Інженер-електронік навчального закладу працює за сумісництвом викладачем: визначаємо тривалість відпустки
Працівник навчального закладу працює на посаді інженера-електроніка. Окрім цього, за внутрішнім сумісництвом він виконує викладацьку роботу (педагогічне навантаження — 260 год. на рік). Відпустку якої тривалості — 24 чи 56 к. дн. — слід надавати такому працівникові?
Надання щорічних основних відпусток працівникам навчальних закладів та установ освіти провадиться відповідно до Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504\96-ВР (далі — Закон № 504) та Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою КМУ від 14.04.1997 № 346 (далі — Порядок № 346).
Конкретна тривалість щорічної основної відпустки педагогічних, науково-педагогічних працівників залежить від виду навчального закладу та посади, яку обіймає працівник, і визначена у додатку до Порядку № 346.
При обчисленні тривалості відпустки працівникові, який займає штатну посаду з числа навчально-допоміжного персоналу (до яких належить і посада інженера-електроніка), слід ураховувати кількість днів відпустки, наданої як за основною посадою, так і за посадою, за якою такий працівник має педагогічне навантаження. Тож тривалість відпустки працівника за посадою інженера-електроніка становитиме 24 календарних дні, а за посадою викладача — 56 календарних днів. Нараховуватимуть відпускні з розрахунку зарплати як інженера-електроніка, так і вчителя, тобто за двома посадами.
Після того, як термін відпустки за основною посадою працівника закінчиться, він приступить до виконання обов’язків інженера-електроніка, а за посадою викладача перебуватиме ще 32 календарних дні у щорічній основній відпустці.
Зауважимо, що виконання працівником з числа навчально-допоміжного персоналу у тому самому закладі викладацької роботи не впливає на тривалість відпустки за його основною посадою. Коли у такого працівника закінчується відпустка, зарплату йому виплачуватимуть з розрахунку посадового окладу за основною посадою і заробітної плати за викладацьку роботу, встановленої при тарифікації, що передувала початку канікул (п. 71 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102).
Другие материалы по теме:
кількість днів, відпускні, 32, термін, 96, кількість, відпустку, посаду, працює, відпустки, 24, посади, закон, процедури, роботи, працівник, порядок, далі
Материалы из раздела: Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Освіта
Другие материалы по теме:
Нараховуємо розрахункові демобілізованому працівнику
Виплачуємо вчителю компенсацію за невикористані дні щорічної основної відпустки
Відпустка сумісника, який не відпрацював 6-місячного терміну
Нараховуємо розрахункові демобілізованому працівнику
Чи може головний бухгалтер працювати на умовах неповного робочого часу
Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=inzhener-elektronik-navchalnogo-zakladu-pratsyue-za-sumisnitstvom-vikladachem-vi, чи може інжинер-електронік читатт години інформатика, тривалість вітпустки інженера, Як працюэ електронiка
Мы на Facebook