Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Навантаження педагога музичної школи — 36 годин на тиждень: чи можлива робота за сумісництвом в іншому закладі

Скільки годин на тиждень може мати педагог музичної школи за сумісництвом, якщо він на основній роботі в іншій музичній школі має 36 годин педагогічного навантаження?

 

Скільки годин на тиждень може мати педагог музичної школи за сумісництвом, якщо він на основній роботі в іншій музичній школі має 36 годин педагогічного навантаження?

Насамперед зазначимо: викладач музичної школи має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору в одному або одночасно декількох закладах (ст. 21 КЗпП).

Далі розділимо нашу відповідь на дві частини. З’ясуємо спочатку, на який обсяг навчальних годин за основним місцем роботи має право викладач музичної школи.

Як відомо, музичні школи є складовою системи позашкільної освіти. Навчально-виховний процес у позашкільних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів та форм власності здійснюється за типовими навчальними планами і програмами (ч. 2 ст. 16 Закону України «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 № 1841-III). Відповідно, за навчальними планами, розробленими музичною школою для органiзацiї навчального процесу, розраховуються години педагогічного навантаження.

Для викладачів музичних шкіл норма навчальних годин на тиждень , що становлять тарифну ставку , — 18 годин (пп. «а» п. 64 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.1993 № 102; далі — Інструкція № 102). Відповідно до абзацу третього пункту 73 Інструкції № 102 обсяг навчальної та іншої педагогічної роботи, яку може

виконувати педпрацівник за основним місцем роботи, граничними розмірами не обмежується. Тож проведення викладацької роботи у тому самому навчальному закладі понад норму педагогічного навантаження для викладачів цих закладів не є сумісництвом.

Підтверджує цей висновок і абзац другий пункту 8 Переліку робіт, які не є сумісництвом, затвердженого наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06 1993 № 43 (далі — Перелік № 43). Відповідно до якого робота учителів і викладачів середніх загальноосвітніх, професійних та інших навчально-виховних закладів, а також вищих навчальних закладів, прирівняних до них за оплатою праці працівників, концертмейстерів і акомпаніаторів навчальних закладів із підготовки працівників мистецтв та музичних відділень (факультетів) інших вищих навчальних закладів, у тому самому навчальному закладі понад установлену норму навчального навантаження, педагогічна робота та керівництво гуртками в тому самому навчальному закладі, дошкільному виховному, позашкільному навчально-виховному закладі не є сумісництвом.

Тепер перейдемо до умов праці за сумісництвом .

Тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати 4 годин на день і повного робочого дня у вихідний день (п. 2 постанови Кабінету Міністрів України «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.1993 № 245). А загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу . Для педпрацівників — педагогічного навантаження на 0,5 ставки (лист Мінсоцполітики від 28.09.2011 №697/18/155-11).

З огляду на викладене, викладач музичної школи, незалежно від його педагогічного навантаження за основним місцем роботи, має право працювати за сумісництвом із навантаженням не більше 9 годин на тиждень.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=navantazhennya-pedagoga-muzichnoi-shkoli--36-godin-na-tizhden-chi-mozhliva-robo, тарифні ставки викладачів школи мистецтв, https://stimul kiev ua/materialy htm?a=navantazhennya-pedagoga-muzichnoi-shkoli--36-godin-na-tizhden-chi-mozhliva-robo#:~:text=%D0%97%20%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4%D1%83%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B5%2C%20%D0%B2, Педагогічне навантаження викладача музичної школи, ставка в музичній школі, викладачі музичних шкіл, Яке навантаження години в вчителів муз школи, як розрахувати зарплату викладача музичної школи, робота педагога за сумісництвом, порядок розрахунку годин у музичній школі


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook