Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Установлюємо доплату практичному психологу за завідування кабінетом

У загальноосвітньому навчальному закладі створено психологічний кабінет. Завідування цим кабінетом покладено на практичного психолога. Чи установлюється доплата за завідування психологічним кабінетом?

 

У загальноосвітньому навчальному закладі створено психологічний кабінет. Завідування цим кабінетом покладено на практичного психолога. Чи установлюється доплата за завідування психологічним кабінетом?

Пунктом 3.3 Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2004 № 601 (далі — Положення № 601), передбачено, що у загальноосвітніх навчальних закладах (далі — ЗНЗ), крім кабінетів з окремих предметів, комбінованих кабінетів з декількох споріднених предметів, можуть створюватися спортивні, актові зали та інші кабінети відповідно до умов і потреб закладу.

Кількість кабінетів у ЗНЗ, що підлягають оплаті, встановлюється органом вищого рівня управління освітою в межах затвердженого фонду оплати праці. У середньому в районі (місті) вона має бути такою: у навчальних закладах I–III ступенів, гімназіях, ліцеях, колегіумах — 16 кабінетів, навчальних закладах I–II ступенів — 3 кабінети (лист

Міністерства освіти і науки України від 16.08.2005 № 1/9 427). Зауважимо: кількість навчальних кабінетів, за завідування якими здійснюється доплата, в різних ЗНЗ може бути неоднаковою, але в середньому у місті, районі вона має відповідати вказаній кількості.

Згідно з пунктом 1.4 Положення про психологічний кабінет дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.10.2001 № 691 (далі — Положення № 691), навчальний заклад забезпечує організаційні, фінансові та матеріальні умови, необхідні для функціонування психологічного кабінету.

Завiдування психологiчним кабiнетом покладається керiвником ЗНЗ на практичного психолога, соцiального педагога (п. 5.1 Положення № 691).

На те, що призначає завідувача кабінетом саме керівник ЗНЗ, вказує і пункт 82 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778.

За завідування навчальними кабінетами працівникам ЗНЗ доплата встановлюється у розмірі 10–13% посадового окладу (ставки заробітної плати) відповідно до пункту 41 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 № 102. Конкретний розмір доплати установлює керівник ЗНЗ за погодженням з профспілковим комітетом.

Отже, керівник ЗНЗ визначає як установлення доплати практичному психологу за завідування психологічним кабінетом, так її конкретний розмір.


Нас находят: доплата прктичному психологу за кабінет


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook