Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Установлюємо посадовий оклад заступнику завідувача господарства

Дошкільний навчальний заклад має 12 груп дітей. Який посадовий оклад установлювати заступнику завідувача господарства у такому закладі?

 

Дошкільний навчальний заклад має 12 груп дітей. Який посадовий оклад установлювати заступнику завідувача господарства у такому закладі?

Типові штатні нормативи дошкільних навчальних закладів затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055 (далі — Типові штатні нормативи). Відповідно до Типових штатних нормативів у дошкільних навчальних закладах передбачено введення посади заступника завідувача господарством.

Варто зазначити, що треба правильно розуміти назву цієї посади — це заступник завідуючого дошкільного навчального закладу з господарства. Тобто при кількості груп до 12 у дошкільному навчальному закладі вводиться посада завідувача господарства, а при кількості груп 12 і більше вводиться посада заступника завідувача господарства.

Схеми та розміри тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ визначені наказом Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 (далі — Наказ № 557).

Відповідно до пункту 3 Наказу № 557 посадові оклади заступників керівників навчальних закладів установ освіти та наукових установ встановлюються на 5–15% нижче, ніж посадовий оклад (ставка заробітної плати) відповідного керівника , визначеного за схемами тарифних розрядів, затверджених цим нормативом.

Тарифний розряд, за яким визначається розмір посадового окладу завідувача дошкільного навчального закладу, установлений у додатку 9 до Наказу № 557. Оплата праці завідувача дошкільного навчального закладу здійснюється за 12–14-м тарифними розрядами. А посадовий оклад заступника завідувача з господарства встановлюється на 5–15% нижче, ніж посадовий оклад (ставка заробітної плати) завідувача дошкільного навчального закладу.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=ustanovlyuemo-posadoviy-oklad-zastupniku-zaviduvacha-gospodarstva, Посадовий оклад завгоспа, характеристьика заступника завідувача господарства в дошкільному закладі, завідувач господарством який тарифний розряд, завідувач господарства 8 тарифний розряд


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook