Меню


Курсы Стимул Справочник Полезные материалы Бухгалтеру Звітність

Бухгалтеру /
Звітність

Оглавление

Відображаємо середню заробітну плату мобілізованого працівника у формі № 1ДФ

Установою нараховано середню заробітну плату працівнику за період перебування на військовій службі під час часткової мобілізації. За якою ознакою доходу відображати у формі № 1ДФ дохід такого працівника?

 

Установою нараховано середню заробітну плату працівнику за період перебування на військовій службі під час часткової мобілізації. За якою ознакою доходу відображати у формі № 1ДФ дохід такого працівника?

За громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток в установі, організації, незалежно від підпорядкування (ч. 2 ст. 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 № 2232-XII).

№ 30/2014 для цілей розділу IV « Податок на доходи фізичних осіб » Податкового кодексу України (ПК) — основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом (пп. 14.1.48 ПК).

Довідником ознак доходів фізичних осіб, наведеним у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2014 № 49 (далі — Наказ № 49), установлено, що доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору/конт­ракту (пп. 164.2.1 ПК) зазначаються за ознакою доходу «101».

Отже, середня заробітна плата , нарахована установою працівнику за період перебування на військовій службі під час часткової мобілізації, відображається у Податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за формою № 1ДФ, затвердженою Наказом № 49, за ознакою «101».


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook