Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруСоціальні гарантії

Бухгалтеру /
Соціальні гарантії

Оглавление

Визначаємо фінансовий норматив для щорічного поповнення предметів гардероба студентам-сиротам

У технікумі навчаються діти-сироти. У якому розмірі передбачено кошти для первісного придбання та щорічного поповнення предметів гардероба та текстильної білизни для таких студентів?

 

У технікумі навчаються діти-сироти. У якому розмірі передбачено кошти для первісного придбання та щорічного поповнення предметів гардероба та текстильної білизни для таких студентів?

Матеріальнезабезпечення дітей-сиріт і дітей, які залишилися без батьківського піклування, які навчаються в навчальних закладах, регламентується постановою Кабінету Міністрів України «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків» від 05.04.1994 № 226 (далі — Постанова № 226).

Відповідно до підпункту 1 пункту 13 Постанови № 226 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, зараховують на повне державне утримання в навчальних закладах, до яких вони вступили, і в період навчання до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів забезпечують безоплатно продуктами харчування, одягом, взуттям і м’яким інвентарем за нормами, встановленими для вихованців шкільного віку шкіл-інтернатів.

Норми матеріального та нормативи фінансового забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також вихованців шкіл-інтернатів затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 17.11.2003 № 763 (далі — Наказ № 763). Відповідно до Наказу № 763 норматив фінансового забезпечення для первісного придбання предметів гардероба та текстильної білизни для студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у навчальних закладах і перебувають на повному державному утриманні, становить не менше 35 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (595 грн.), а фінансові витрати на щорічне поповнення предметів гардероба та текстильної білизни не повинні перевищувати 65 відсотків (386,75 грн.) від попереднього нормативу.

Тобто у зазначених документах передбачено для студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, саме фінансовий норматив (грошову компенсацію ) для первісного придбання та щорічного поповнення предметів гардероба та текстильної білизни.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=viznachaemo-finansoviy-normativ-dlya-shchorichnogo-popovnennya-predmetiv-gardero


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook