Бухгалтеру /
Державні закупівлі
Які документи подавати до органу Казначейства при оплаті за договором про закупівлю
Які документи повинен надавати замовник до Державної казначейської служби України для оплати договорів, укладених за результатами торгів? Як підтвердити інформацію, що розміщується на веб-порталі Уповноваженого органу?
Відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 7 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.2010 № 2289-VI (далі — Закон про закупівлі) центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, до здійснення оплати за договорами про закупівлю перевіряє наявність та відповідність укладеного договору про закупівлю звіту про результати проведення процедури закупівлі та річному плану закупівель , правильність їх оформлення відповідно до законодавства , а також наявність оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів (цінової пропозиції, пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника), відомостей про рамкову угоду, за якою укладено договір про закупівлю (у разі проведення закупівлі за рамковими угодами), оголошення про результати процедури закупівлі, що були опубліковані в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та відповідних міжнародних виданнях у випадках, передбачених Законом про закупівлі.
Перевіркою правильності оформлення документів вважається перевірка дотримання замовником встановлених законодавством вимог до форми документа та правильності його заповнення відповідно до затверджених інструкцій стосовно заповнення таких форм (за їх наявності) або розміщені на веб-порталі Уповноваженого органу та на веб-сайті оператора електронного майданчика (у разі застосування процедури електронного реверсивного аукціону).
Отже, виходячи із вимог Закону про закупівлі, замовник повинен надати, зокрема:
- річний план закупівель та зміни до нього (у разі їх наявності) разом із додатком;
- договір про закупівлю;
- звіт про результати проведення процедури закупівлі;
- інформацію про опублікування в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів (цінової пропозиції, пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника), оголошення про результати процедури закупівлі та інформацію про розміщення зазначених документів на веб-порталі Уповноваженого органу.
Відповідно до наказу Міністерства економіки України «Про визначення офіційного друкованого видання з питань державних закупівель, міжнародного інформаційного видання з питань державних закупівель та веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель» від 28.07.2010 № 932 видання державного офіційного друкованого видання з питань державних закупівель здійснює Державне госпрозрахункове видавничо-поліграфічне підприємство «Зовнішторгвидав України».
Інформація, розміщена на веб-порталі Уповноваженого органу, повинна відповідати інформації, яку опубліковано в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель. Якщо інформація, розміщена на веб-порталі Уповноваженого органу, містить відомості, що відрізняються від тих, які опубліковано в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель, автентичною вважається інформація, опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель. У випадку, коли дата оприлюднення та дата публікації інформації про державні закупівлі не збігаються, дата публікації у такому випадку вважається визначальною.
Враховуючи це, підтвердженням наявності інформації у розумінні абзацу другого частини четвертої статті 7 Закону про закупівлі вважається її публікація в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель.
Водночас Законом про закупівлі не встановлено обов’язку щодо надання замовником центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, примірника державного офіційного друкованого видання з питань державних закупівель.
Отже, замовнику потрібно звернутися до органу Державної казначейської служби України, де він обслуговується, та узгодити форму надання відповідної інформації.
Другие материалы по теме:
акцепт, підприємство, перевірка, за договорами, розміщення, інформація, наявність, оформлення, замовник, заповнення, закупівлі, обслуговування, форми, договір, документи, служби, зміни, відрядження, дата, оплати, результат, процедури, договор, статті, вид, документа, документ
Материалы из раздела: Бухгалтеру / Державні закупівлі
Другие материалы по теме:
Реєструємо зобов’язання у Казначействі
Який документ подавати Казначейству, якщо річний план закупівель відсутній
Вносимо зміни в документацію конкурсних торгів
Учет безналичных денежных средств. Поступление денежных средств
Мы на Facebook