Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыв розділі

Материалы слушателям курсов: "В розділі"

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Освіта

Визначаємо тривалість щорічної основної відпустки керівника гуртка ДНЗ

Частиною першою статті 6 Закону України Про відпустки від 15.11.1996 № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) передбачено, що щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.Якої тривалості має бути надана щорічна основна відпустка керівнику гуртка дошкільного навчального закладу?
 

Педнавантаження вихователів дошкільного навчального закладу: розраховуємо правильно

Відповідно до статті 30 Закону України Про дошкільну освіту від 11.07.2001 № 2628-ІІІ тижневе навантаження педагогічного працівника дошкільного навчального закладу (ДНЗ) незалежно від підпорядкування, типу і форми власності становить на ставку:Наразі у дошкільному навчальному закладі триває робота з визначення навчального навантаження вихователів на новий 2015/2016 навчальний рік. Як розрахувати кількість годин тижневого навантаження вихователів 6-групового дошкільного навчального закладу компенсуючого типу з 12-годинним режимом роботи?
 

Виплачуємо матдопомогу робітникам ДНЗ

Працівники дошкільних навчальних закладів, у т. ч. з числа адміністративно-обслуговуючого та допоміжного персоналу, можуть отримувати матеріальну допомогу, зокрема й на оздоровлення (пп. б п. 4 постанови КМУ Про оплату праці працівників на основі Єдиної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери від 30.08.2002 № 1298; далі — Постанова № 1298).До бухгалтерії ДНЗ звернувся двірник з проханням виплатити йому матеріальну допомогу. Йому відмовили через брак коштів. Двірник обурився, бо вихователю подібну допомогу надали. На основі якого документа виплачують матдопомогу техперсоналу ДНЗ (двірник, діловод, помічник вихователя тощо)?
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Охорона здоров’я

Чи можлива виплата матеріальної допомоги деяким працівникам ЗОЗ у кінці року

Працівники бюджетних установ з числа адміністративно-господарського та молодшого медичного персоналу можуть отримувати матеріальну допомогу, в т. ч. на оздоровлення, відповідно до підпункту б пункту 4 постанови КМУ Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери від 30.08.2002 № 1298. Право надавати таку допомогу має керівник установи в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисі. Розмір вказаної допомоги не може перевищувати посадового окладу кожного конкретного працівника, за винятком суми матеріальної допомоги на поховання. У колективному договорі матеріальна допомога залежно від її виду може бути відображена в розділі Оплата праці або Соціально-трудові пільги, гарантії і компенсації, в якому також може зазначатися її розмір.Чи має право бюджетна установа (лікарня) на виплату допомоги молодшому медичному та адміністративно-господарському персоналу в кінці року за наявності коштів в межах фонду оплати праці? Як правильно розрахувати розмір допомоги за умови підвищення посадових окладів?
 

Просмотреть еще статьи на тему "В розділі".


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook