Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Основні параметри зарядки електромобіля в домашніх умовах

Основні параметри зарядки електромобіля в домашніх умовах

Інше важливе питання - це кількість часу необхідне для зарядки. На жаль, цей параметр досить сильно збиває популярність подібних авто. Для прикладу візьмемо Tesla Model S, у якій поточний відсоток заряду дорівнює 20. Акумулятор такої моделі вміщує 70 кВт-год. Для зарядки електромобіля до 100% знадобиться понад 15 годин, якщо джерело струму - звичайна розетка.

Якщо використовувати зарядну станцію для електромобіля, то знадобиться трохи більше 5 годин, а якщо при цьому встановлено посилений зарядник, то лише 3 години.

Зарядка Tesla через Supercharge займе близько 30 хв, оскільки загальна потужність зарядки становить 135 квт / ч. Це самя швидка зарядка з існуючих на сьогодні.

Знаючи вихідні параметри (модель авто, ємність акумулятора і джерело струму) можна скористатися спеціальним калькулятором часу, який розрахує час зарядки електромобіля.

Щоб розібратися з питанням про те, скільки ж електрики з'їдає електрокар, потрібно знати ємність акумулятора. Nissan Leaf має акумулятор, що вміщає всього 24 кВт-год, в той час як останні моделі фірми Tesla (наприклад, Model S) поставляється з акумулятором ємністю до 100 кВт-год. На будь-якому квартирному лічильнику показується ця одиниця виміру - кВт-год, що враховує витрату електрики.

Середньостатистична людина за день витрачає приблизно 2 кВт-год енергії. Для зарядки Nissan Leaf з нульовим зарядом знадобиться 24 кВт-год, які послужать основою для проїзду близько 160 км.
Наскільки ж виросте рахунок за електрику? Для прикладу можна взяти сім'ю з 3-х чоловік, які проїжджають на своєму Nissan Leaf приблизно 40 км щодня. За місяць необхідно буде «нагодувати» електрокар 180 кВт-год. Приблизно така ж кількість енергії витратить сім'я на загальні побутові потреби.

Значить витрата електроенергії збільшується в два рази. Багато це чи мало? Пристойно. Але справа в тому, що витрати на бензин, які очікували сім'ю щомісяця тепер відсутні. А електроенергія дешевша, ніж паливо. Крім того, технічне обслуговування електрокарів також невелика (в порівнянні зі звичайними машинами). Тому при підрахунках економія виходить значна

Більш детальну інформацію про зарядні пристрої для електромобілів, технічні параметри а також підбір станцій для дому та комерційних, можна знайти у спеціалізованому е-магазині на сайті https://ekozaryad.com


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook