Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи Руководителю

Відмінності між ревізором та аудитором

Відмінності між ревізором та аудитором

Основна місія, яку повинен виконувати ревізор - це проведення інвентаризації по матеріальним цінностям. Ревізор перевіряє заборгованість по інвентаризації. Ревізор близький до аудитора лише тим, що займається трудовою діяльністю в одній з ним сфері. Ревізори допомагають компаніям піднятися на нову сходинку у розвитку.

Ревізори не є працівниками фірми, вони не зацікавлені у прибутку фірми, таким чином дають чесну і правдиву інформацію. Ці працівники шукають помилки у роботі і звітах.

Аудитори, так як і ревізори, не є співробітниками фірми. Вони виконують роботу, яку визначає керівництво, залежно від обсягів і специфіки завдання.

Аудитори проводять перевірки діяльності підприємства з різних сторін. Зазвичай, у фірмах буває 6 основних напрямків перевірки:

Аудит проводиться фахівцями, які зобов'язані постійно робити підтвердження свого професіоналізму. Зазвичай, це приватне агентство, абсолютно незалежне від прибутків або збитків компанії. Відповідно, немає підстав не вірити звітам, які надають аудитори. Аудитори висловлюють свою професійну та незалежну точку зору з приводу роботи організації, яку перевіряють.

Тобто, тепер стає зрозуміло, що аудит - це більш розгорнуте поняття перевірки, а ревізія, одна з галузей аудиту, більш вузьке і спеціалізоване поняття.

Аудит допомагає компанії приймати правильні рішення в масштабних питаннях цінової та виробничої політики заводів або фірм. Його проводять фахівці-аудитори.

Ревізія ж може проводитися не тільки сторонніми фахівцями, але і співробітниками самої компанії (наприклад, бухгалтерами або товарознавцями).

Ще одна відмінність в тому, що підсумки контролю ревізії можуть бути відображені у звітах спільної перевірки аудиторами, а от результати аудиту у звітних паперах ревізорів немає.

Шевченко Ольга


Нас находят: навчальний і учбовий відмінності


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook