Windows 12 обіцяє стати революційною
Спеціальний чіп та платна підписка
Найзагадковіша операційна система
В інтернеті продовжують з?являтися нові подробиці щодо виходу нової версії операційної системи Windows. Ймовірно, що до виходу 12 версії залишилося трохи більше ніж пів року, а вже у червні 2024 очікується, що система стане доступною для широкого загалу. Разом з тим все частіше з?являються новини, що отримати Windows 12 зможуть далеко не всі.
Спеціальний чіп та платна підписка
Попередні чутки щодо нової версії стурбували користувачів. Першою стала інформація про те, що за новий Windows доведеться платити щомісяця - існує версія, що нова операційна система розповсюджуватиметься за принципом підписки. По-друге, великий вплив на Windows 12 спричинить штучний інтелект, тож для використання ОС комп?ютери мають бути обладнані спеціальним чіпом, що дозволить максимально розкрити функціонал нової версії. Тенденція із залученням інструментів штучного інтелекту стрімко набирає оберти, а до виходу Windows 12 взагалі домінуватиме на ринку. IT-індустрія все сьогодні широко застосовує їх у розробці, геймінг та у напрямку азартних ігор, роблячи, наприклад, слоти у каталозі Elslot більш сучасними: а саму гру цікавішою.
Очікується, що вимоги до процесора у нової версії Windows будуть прийнятні, проте швидкий розвиток технологій та їх орієнтування на штучний інтелект вносять свої корективи. Наприклад, процесор з нейронним модулем поки що є не дуже популярним на ринку, проте для Windows 12 саме він має стати оптимальним вибором, що дозволить користуватися усіма нововведеннями у повному обсязі. Проте це зовсім не означає, що відсутність процесора такого типу унеможливлює встановлення ОС.
А от інформація щодо платної підписки поки що є не більше ні чутками. Технічний портал Windows вже встиг спростувати подібні припущення, але не виключається, що платна версія буде існувати для корпоративного користування та передбачатиме повну та оперативну підтримку системи.
Найзагадковіша операційна система
Розробка Windows 12 досі тримається у секреті, а підтверджених фактів щодо неї - мінімум. Очікується, що нова версія не буде окремим продуктом, а стане масштабним оновленням для Windows 11. Виглядає цілком логічним кроком, адже остання на сьогодні версія досить прохолодно була зустріта користувачами на старті, а згідно зі статистикою, Windows 10 досі залишається більш популярним у 2022-2023 роках:
- 10 версія - 69% користувачів;
- 11 версія - 18%;
- 7 версія - 9,5%.
Від нової ж версії очікують якісного оновлення саме завдяки штучному інтелекту.
Орієнтир на інструменти штучного інтелекту має бути буквально в усьому, що докорінно змінить звичну модель користування. Наприклад, Windows 12 буде працювати на базі власного чат-бота від Microsoft, який має вивести на новий рівень взаємодію з користувачем.
Суттєві оновлення торкнуться і зовнішнього виду та дизайнерських рішень. Зокрема, вже відомо, що команда розробників працює над плаваючою панеллю задач та своєрідного “динамічного острова”, що містить різні системні елементи.
Новий Windows передбачає дбайливий підхід до акумуляторів ноутбуків та процесу їх зарядки на кшталт того, що вже реалізовано у системі MacOS, а також матиме альтернативну версію Windows 12, яка передбачена для комп'ютерів з слабшими технічними характеристиками. Це дозволить зробити новинку доступнішою для більшої аудиторії, але ж логічно, що дещо обмежить її функції.
Другие материалы по теме:
геймінг, процесор, нова версія, операційна система, інтелект, зовнішнього, оновлення, елементи, вимоги, розвиток, підхід, команда, інформація, функції, користувач, працює, працювати, модель, використання, отримати, наприклад, приклад, система
Статьи из раздела: На досуге
Другие статьи по теме:
Як операційна система One UI змінить світ смартфонів?
Мы на Facebook