Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруДержавні закупівлі

Бухгалтеру /
Державні закупівлі

Оглавление

Чи можна в договорі про закупівлю робіт з капітального ремонту встановити динамічну договірну ціну

Бюджетна установа планує закупівлю робіт з капітального ремонту. Чи є порушенням Закону про закупівлі встановлення динамічної договірної ціни в договорі на закупівлю таких робіт?

 

Бюджетна установа планує закупівлю робіт з капітального ремонту. Чи є порушенням Закону про закупівлі встановлення динамічної договірної ціни в договорі на закупівлю таких робіт?

Відповідно до пункту 3.3.1 Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 № 174, договірна ціна — це кошторис вартості підрядних робіт, за яку підрядна організація, визначена виконавцем робіт, згодна виконати об’єкт замовлення.

Приблизний кошторис (динамічна договірна ціна) встановлюється відкритим і може уточнюватися протягом всього строку ремонту, оскільки такі ціни формуються на підставі розрахунків підрядника виходячи з мінімальної вартості матеріально -технічних ресурсів, що склалася на момент формування.

Договірна ціна є однією з істотних умов договору підряду в капітальному будівництві (п. 5 Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою КМУ від 01.08.2005 № 668; далі — Загальні умови). У разі укладання договору підряду за результатами конкурсних торгів вид договірної ціни та вимоги до кошторису визначають у документації конкурсних торгів. Договірна ціна у цьому випадку повинна відповідати ціні, зазначеній у конкурсній пропозиції підрядника, визнаного переможцем торгів (п. 21 Загальним умов).

Відповідно до частини п’ятої статті 40 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.2010 № 2289-VI (далі — Закон про закупівлі) умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції (у т. ч. ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами у повному обсязі, крім випадків виписаних пунктами 1–8 частини 5 статті 40 Закону про закупівлю.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=chi-mozhna-v-dogovori-pro-zakupivlyu-robit-z-kapitalnogo-remontu-vstanoviti-dina, динамічна договірна ціна, умова про динамічну ціну в договорі


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook