Чи можна задля придбання квитків видати кошти за 30 днів до відрядження?
Працівнику бюджетної установи доводиться часто планово виїжджати у відрядження. Однак через отримання авансу за день до відрядження виникають проблеми з попереднім придбанням квитків, особливо в літній період. Чи можливе надання авансу за 30–45 днів до початку відрядження тільки для попереднього придбання проїзних квитків?
Згідно з постановою КМУ «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» від 02.02.2011 № 98 та Інструкцією про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженою наказом Мінфіну від 13.03.1998 № 59, перед від’їздом працівника у відрядження установа забезпечує його коштами (авансом) для здійснення поточних витрат під час службового відрядження у межах суми, визначеної на оплату проїзду, найм житлового приміщення і добові витрати.
Терміну, впродовж якого працівника має бути забезпечено авансом, нормативно-правовими актами не встановлено. Вважається, що зазначене питання має вирішуватися в кожному конкретному випадку після видання наказу (розпорядження) про відрядження та з урахуванням можливості проведення працівником витрат, пов’язаних із направленням у відрядження (наприклад, придбання проїзних квитків).
Другие материалы по теме:
добові, можливості, приклад, наприклад, придбання, витрати, відрядження, акт, рахунок, період, установа, установи, час, працівник, склад, вид
Материалы из раздела: Бухгалтеру / Відрядження
Другие материалы по теме:
Зменшення добових на відрядження: чи можливо
Чи можна бюджетній установі економити на виплаті добових?
Працівник захворів у відрядженні: хто понесе витрати
Працівник не відзвітував про використання авансу на відрядження: як бути бухгалтеру
Невідшкодування витрат на проживання під час відрядження: чи можливо
Мы на Facebook