Меню


Курсы Стимул Справочник Полезные материалы Бухгалтеру Державні закупівлі

Бухгалтеру /
Державні закупівлі

Оглавление

Чи розміщувати на веб-сайті установи додаток до річного плану державних закупівель

Бюджетна установа затвердила річний план державних закупівель та додаток до нього. Чи потрібно оприлюднувати на власному веб-сайті установи додаток до річного плану державних закупівель?

 

Бюджетна установа затвердила річний план державних закупівель та додаток до нього. Чи потрібно оприлюднувати на власному веб-сайті установи додаток до річного плану державних закупівель?

Відповідно до пункту 1 Інструкції щодо заповнення форми річного плану закупівель , затвердженої наказом Міністерства економіки України від 26.07.2010 № 922, річний план закупівель складається щодо закупівель, очікувана вартість яких дорівнює або більше сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.2010 № 2289-VI (далі — Закон про держзакупівлі).

У разі якщо очікувана вартість закупівлі є меншою від зазначених сум, такий предмет закупівлі відображають у додатку до річного плану, який складають у довільній формі. Підписує додаток до річного плану голова комітету з конкурсних торгів або особа, яка виконує його обов’язки.

Абзацом 2 частини першої статті 4 Закону про держзакупівлі встановлено, що річний план закупівель та зміни до нього оприлюднюються замовником шляхом розміщення на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів протягом п’яти робочих днів із дня їх затвердження. Водночас окремих норм про обов’язкове оприлюднення додатку до річного плану закупівель Закон про держзакупівлі не містить.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook