Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруКошториси і нормативи

Бухгалтеру /
Кошториси і нормативи

Оглавление

Перерозподіл бюджетних асигнувань у розрізі КЕКВ за бюджетною програмою за загальним фондом бюджету: оформляємо правильно

Чи можна перерозподіляти кошти за незахищеними КЕКВ загального фонду державного бюджету, приміром з 2210 на 2240, і як це оформити?

 

Чи можна перерозподіляти кошти за незахищеними КЕКВ загального фонду державного бюджету, приміром з 2210 на 2240, і як це оформити?

Так, можна.

При внесенні змін до кошторису слід керуватися Порядком складання, розгляду, затвердження та основними вимогами до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 (далі — Порядок № 228). Виникнення потреби у перерозподілі бюджетних асигнувань у розрізі економічної класифікації видатків бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою за загальним і спеціальним фондами бюджету і є підставою для внесення змін до кошторису1 (абз. 2 п. 47 Порядку № 228).

1Детальніше читайте у публікації О. Дивнич «Перерозподіл бюджетних асигнувань: вносимо зміни до кошторису» тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» № 23/2014 на с. 6 (прим. ред.).

У разі внесення змін до кошторису складають відповідні довідки, які затверджуються і виконуються у тому самому порядку, що і кошториси. Форми зазначених довідок установлені Інструкцією про складання і виконання розпису Державного бюджету України, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2002 № 57 (далі — Інструкція № 57).

Зміни до кошторису мають відповідати таким вимогам:

Отже, діємо так:


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=pererozpodil-byudzhetnikh-asignuvan-u-rozrizi-kekv-za-byudzhetnoyu-programoyu-za, як зробити перерозподіл в даткіс в кекв 2240, як зроб зробити перерозподіл в даткіс в кекв 2240


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook