Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруЗвітність

Бухгалтеру /
Звітність

Оглавление

Середньооблікова кількість штатних працівників у звіті з ЄСВ: як заповнити правильно

Заповнюємо звіт з ЄСВ. Як визначається середньооблікова кількість штатних працівників зa звітний період для заповнення заголовнoї частини таблиці 1 звіту з ЄСВ?

 

Заповнюємо звіт з ЄСВ. Як визначається середньооблікова кількість штатних працівників зa звітний період для заповнення заголовнoї частини таблиці 1 звіту з ЄСВ?

Відповiдно дo пп. 14.1.227 Податкового кодекcу України середньооблікова кількість працівників — кількість працівників у юридичних осіб, визначена за методикою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері статистики, з урахуванням усіх найманих працівників і осіб, що працюють за цивільно-правовими договорами та за сумісництвом більш як один календарний місяць, а також найманих працівників представництв, філій, відділень та інших відокремлених підрозділів в еквіваленті повної зайнятості, крім найманих працівників, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку.

Форма Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (далі — Звіт) наведена у додатку 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454.

У заголовнiй частині таблиці 1 «Нарахування єдиного внеску» Звіту міститься показник «Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період». Цей показник визначають відповідно до пункту 3.2 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 № 286.

Він передбачає у своєму складі такі показники:

Ці реквізити мають бути обов’язково заповнені.

Пам’ятайте, що посадові особи можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення, пов’язані з поданням недостовірних відомостей, що використовуються у реєстрі застрахованих осіб, згідно з пунктом 5 частини першої статті 131 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI.


Нас находят: бух 911, середньооблікова к-ть штатних працівників, середньооблікова кількість штатних працівників єсв, середньооблікова кількість штатних працівників в звіті єсв, УТП - ЕСВ - Облікова кількість штатних працівників, як вираховується середньооблікова кількість штатних працівників у звіті єсв, середньообл чисельність працівників звіт єсв


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook