Середньооблікова кількість штатних працівників у звіті з ЄСВ: як заповнити правильно
Заповнюємо звіт з ЄСВ. Як визначається середньооблікова кількість штатних працівників зa звітний період для заповнення заголовнoї частини таблиці 1 звіту з ЄСВ?
Відповiдно дo пп. 14.1.227 Податкового кодекcу України середньооблікова кількість працівників — кількість працівників у юридичних осіб, визначена за методикою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері статистики, з урахуванням усіх найманих працівників і осіб, що працюють за цивільно-правовими договорами та за сумісництвом більш як один календарний місяць, а також найманих працівників представництв, філій, відділень та інших відокремлених підрозділів в еквіваленті повної зайнятості, крім найманих працівників, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку.
Форма Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (далі — Звіт) наведена у додатку 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454.
У заголовнiй частині таблиці 1 «Нарахування єдиного внеску» Звіту міститься показник «Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період». Цей показник визначають відповідно до пункту 3.2 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 № 286.
Він передбачає у своєму складі такі показники:
- «працівники, яким відповідно до чинного законодавства встановлено інвалідність» — заповнюється за даними форми звітності № 10-ПІ «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів», затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 10.02.2007 № 42;
- «працівники, що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню» — заповнюється відповідно до частини першої статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI, де визначено категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Ці реквізити мають бути обов’язково заповнені.
Пам’ятайте, що посадові особи можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення, пов’язані з поданням недостовірних відомостей, що використовуються у реєстрі застрахованих осіб, згідно з пунктом 5 частини першої статті 131 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI.
Другие материалы по теме:
заповнюється, форма звіту, реквізити, зайнятість, показник, по догляду за дитиною, показники, додаткові, звіт, заповнення, формування, кількість, за сумісництвом, форми, облік, доходи, категорії, нарахування, місяць, працівники, форма, забезпечення, 09, період, договор, статті
Материалы из раздела: Бухгалтеру / Звітність
Другие материалы по теме:
Відповідальність за помилки у звіті з ЄСВ
Відображаємо у звітності звільнення працівниці після відпустки для догляду за дитиною
Компенсація за невикористану відпустку звільненому працівнику: нараховуємо ЄСВ
Виплати по листках непрацездатності: як відобразити у Формі 1ДФ
Нас находят: бух 911, середньооблікова к-ть штатних працівників, середньооблікова кількість штатних працівників єсв, середньооблікова кількість штатних працівників в звіті єсв, УТП - ЕСВ - Облікова кількість штатних працівників, як вираховується середньооблікова кількість штатних працівників у звіті єсв, середньообл чисельність працівників звіт єсв
Мы на Facebook