Відображаємо у звітності звільнення працівниці після відпустки для догляду за дитиною
Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку працівниці бюджетної установи добігла кінця 15.07.2015. Одразу ж, 16.07.2015, працівниця звільнилася з роботи (основне місце роботи). Як відобразити таку інформацію в таблиці 5 Звіту з ЄСВ?
Форма Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів (№ Д4; далі — Звіт з ЄСВ) визначена у додатку 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435.
У таблиці 5 «Відомості про трудові відносини осіб» Звіту з ЄСВ (далі — Таблиця 5) інформацію про звільнення з роботи працівниці одразу ж після закінчення її відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відображаємо двома рядками.
У першому рядку вказуємо інформацію про закінчення відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Для цього у реквізитах Таблиці 5 зазначаємо:
- 6 «Громадянин України (1 — так, 0 — ні)» — 1 або 0;
- 7 «Категорія особи**» — 6 (особи, яким надано відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
- 9 «Податковий номер або серія та номер паспорта*» — податковий номер;
- 10 «Прізвище, ім’я, по батькові ЗО» — реквізити застрахованої особи;
- 11 «Період трудових відносин, відносин за договорами цивільно-правового характеру та відпусток (дата початку/ дата закінчення )» — дату закінчення відпустки, тобто число 15 (згідно з наказом відпустка триває по 15.07.2015, при цьому дату початку не зазначаємо).
У другому рядку розкриваємо інформацію про припинення з працівницею трудових відносин. Для цього реквізити Таблиці 5 заповнюємо аналогічно першому рядку, окрім деяких реквізитів. Тобто заповнюємо реквізити так:
- 7 «Категорія особи**» — 1 (наймані працівники з трудовою книжкою);
- 11 «Період трудових відносин, відносин за договорами цивільно-правового характеру та відпусток (дата початку/дата закінчення)» — дата закінчення трудових відносин, тобто число 16 (згідно з наказом дата звільнення — 16.07.2015, при цьому дату початку не зазначаємо);
- 13 «Підстава для припинення трудових відносин» — пункт (частина, стаття) Кодексу законів про працю України, на підставі якого припинені трудові відносини.
Другие материалы по теме:
реквізит, дата з, дата закінчення, дата початку, форма звіту, за договорами, реквізити, паспорт, категорія, формування, відпустку, звільнення, доходи, на підставі, 16, працівники, відпустки, забезпечення, період, дата, договор, установи, роботи, далі
Материалы из раздела: Бухгалтеру / Звітність
Другие материалы по теме:
Середньооблікова кількість штатних працівників у звіті з ЄСВ: як заповнити правильно
Компенсація за невикористану відпустку звільненому працівнику: чи нараховувати ЄСВ
Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=vidobrazhaemo-u-zvitnosti-zvilnennya-pratsivnitsi-pislya-vidpustki-dlya-doglyadu, як відобразити у звіті з єсв звільнення декретчиці, відображeння звільнeння в додатку4 єсв, звільнення працівника додаток 4, звільнення відразу після відпустки для догляду: як заповнити таблицю 6 звіту з єсв, як відобразити в єсв звільнення декретчиці, звільнення працівника не виходячи з відпустк по догляду за дитиною звіт по ЄСВ
Мы на Facebook