Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Вводимо до штату ДНЗ посаду оператора котельні

Дитячий садок опалюється двома побутовими котлами, що розміщені в прибудові до будівлі. Чи потрібно до штату дитячого садка вводити посаду оператора котельні?

 

Дитячий садок опалюється двома побутовими котлами, що розміщені в прибудові до будівлі. Чи потрібно до штату дитячого садка вводити посаду оператора котельні?

Так, потрібно. І от чому.

Посади працівників, які забезпечують опалення приміщень дошкільних навчальних закладів вводять у тих випадках, коли таку ділянку роботи, як опалення приміщень, не передано до системи житлово-комунального господарства.

Кількість штатних посад згаданих працівників установлюється відповідно до Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055 (далі — Типові нормативи ).

Згідно з пунктом 9 Типових нормативів посади машиністів (кочегарів) котельні, операторів котельні газової, опалювачів встановлюються виходячи з таких умов:

У дошкільних навчальних закладах з централізованим теплопостачанням (ТЕЦ), що мають тепловий пункт або елеватор, додатково вводиться штатна одиниця робітника з комплексного обслуговування й ремонту будівель, а за наявності бойлерів та насосів — 1 штатна одиниця на зміну.

Посади робітників з обслуговування й ремонту будинків, передбачені пунктом 9 Типових нормативів, вводяться на опалювальний сезон.

Із загальної кількості машиністів (кочегарів) котельні, операторів котельні і робітників з обслуговування й ремонту будинків, передбачених пунктом 9 Типових нормативів, вводиться 1 штатна одиниця на рік, у дошкільних навчальних закладах з кількістю груп від 1 до 4 — 0,5 штатної одиниці.

Отже, зазначені посади вводяться на опалювальний сезон, і лише одна посада — на рік.


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook