Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруДержавні закупівлі

Бухгалтеру /
Державні закупівлі

Оглавление

Застосовуємо критерії оцінки при проведенні закупівель

Чи потрібно установі-замовнику застосовувати, окрім ціни, такі критерії оцінки, як строк виконання робіт та умови оплати при проведенні закупівель робіт з капітального ремонту та будівництва?

 

Чи потрібно установі-замовнику застосовувати, окрім ціни, такі критерії оцінки, як строк виконання робіт та умови оплати при проведенні закупівель робіт з капітального ремонту та будівництва?

Відповідно до частини п’ятої статті 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.2010 № 2289-VI у разі здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, що виробляються, виконуються чи надаються не за окремо розробленою специфікацією (технічним проектом), для яких існує постійно діючий ринок, — критеріями оцінки є ціна.

У разі здійснення закупівлі, яка має складний або спеціалізований характер (у т. ч. консультаційних послуг, наукових досліджень, експериментів або розробок, дослідно-конструкторських робіт), критеріями оцінки є ціна разом з іншими критеріями, зокрема:

Закупівля робіт з капітального ремонту, будівництва, реконструкції, реставрації здійснюється відповідно до видів та обсягів робіт, визначених у кошторисах проект­но-кошторисної документації на капітальний ремонт, будівництво, реконструкцію або реставрацію певного об’єкта або споруди, що свідчить про виконання робіт за окремо розробленою специфікацією. Складний або спеціалізований характер закупівлі підтверджується проектно-кошторисною документацією, оскільки передбачається виконання комплексу будівельно-монтажних, ремонтно-будівельних або реставраційних робіт відповідно до проекту.

Отже, застосування установою-замовником, окрім ціни, інших критеріїв оцінки у разі закупівлі робіт з капітального ремонту та будівництва є правомірним.


Нас находят: критерії і оцінка специфікацій


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook