Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

На що звернути увагу при покупці квартири в новобудові

На що звернути увагу при покупці квартири в новобудові

Що потрібно знати при придбанні квартири

Які бонуси ви отримаєте, правильно вибравши забудовника

 

Якщо ви впритул наблизились до придбання житла, перетворивши мрію на прекрасну реальність, радимо все ж робити ставку на холодний прагматизм. Коли людина каже: “я куплю квартиру в Києві”, вона хоче отримати не просто квадратні метри, а цілий спектр послуг та суперінфраструктуру. Саме тому забудьте про емоції, навіть якщо будинок будується або збудований в ідеальному, на ваш погляд, місці, а за вікно — не краєвид, а фантастика. На кону — велика сума грошей і ваші нерви, тому це той випадок, коли краще все порахувати та прорахувати. І навіть не один раз.

Що потрібно знати при придбанні квартири

Якщо ви купуєте квартиру у новобудові, маєте дізнатись про забудовника все і навіть більше:

Але навіть цього замало: репутація вирішує все, саме тому пірнайте в інтернет-форуми, читайте відгуки людей, які раніше купили квартири, розпитуйте в друзів і колег, заходьте на профільні сайти. Якщо за компанією тягнеться шлейф з проблемними об’єктами, не варто тішити себе ілюзіями, що цього разу все буде добре. Не ризикуйте, адже можна зіштовхнувшись як мінімум із затримкою термінів здачі житла в експлуатацію та як максимумом — з недобудовою. Саме таких проблемних моментів мають уникати інвестори. Не полінуйтесь, поїдьте на місце будівництва (афера з “Елітою-центр” мала це зробити просто за правило). Якщо тут немає жодних проблем, ви практично на фініші!

Останній пункт — інфраструктура, і повірте, тут усе значно простіше. Навіть якщо навколо житлового комплексу поки голе поле і молоді дерева, це питання вирішується надзвичайно швидко: торговельно-розважальні комплекси, супермаркети, медичні лабораторії, кафе та ресторани, турагенції з’являються майже миттєво.

Які бонуси ви отримаєте, правильно вибравши забудовника

Якщо будинок на етапі котловану, ви зірвали джекпот, адже це значна економія грошей. Квартири в новобудовах мають низку переваг:

гарна інфраструктура, адже на нижніх поверхах сучасних багатоповерхівок зазвичай є навіть спортивні зали, аптеки, салони краси тощо.

Відштовхуйтесь від прагматичних параметрів, і тоді облаштування власного гніздечка буде максимально приємним і спокійним.

Автор: Скиба Тетяна


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook