Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруЗвітність

Бухгалтеру /
Звітність

Оглавление

Звітуємо про нарахування та сплату військового збору

Як потрібно звітувати про нарахування, утримання та сплату військового збору?

 

Як потрібно звітувати про нарахування, утримання та сплату військового збору?

Відповідно до підпункту 1.6 пункту 161 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (ПК) платники військового збору зобов’язані забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 ПК.

Як визначено абзацом першим підпункту «б» пункту 176.2 ПК, особи, які відповідно до ПК мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені для податкового кварталу, до контролюючого органу за місцем свого розташування податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (за формою № 1ДФ, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2014 № 49; далі — Податковий розрахунок). Податковий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

На сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено проект нової форми Податкового розрахунку (далі — проект форми № 1ДФ). Проект форми № 1ДФ поданий на затвердження Міністерству фінансів України, на яке покладено обов’язок із затвердження форм податкової звітності.

До основної частини (таблиці) проекту форми № 1ДФ пропонується включити два розділи:

Розділ І фактично є копією відповідного розділу таблиці Податкового розрахунку, де відображається інформація про суми нарахованого (виплаченого) доходу та нарахованого (перерахованого) податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) в розрізі кожного отримувача доходу.

Розділ ІІ містить всього чотири рядки, в яких відображатиметься:

Планується, що податкові агенти вперше відображатимуть утриманий військовий збір в оновленій формі Податкового розрахунку за обліковий період — ІІІ квартал 2014 року.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook