У жінок-бухгалтерів весь час сини?
Жінка-бухгалтер – це класичний приклад гендерної рівноваги у професійному аспекті, до якої намагається піднести свій рівень навколишнє суспільство. Постійна боротьба за права жінки наштовхується на перешкоди, що їх чинить ортодоксальний ієрархічний апарат патріархату, зумовлений виключно суб`єктивними чинниками та природними рефлексами у парадигмі «чоловік – мисливець, жінка – домогосподарка». Різноманітні культури та історичні події зумовлюють негативний вплив такого підходу до розуміння ролі жінки, адже вона залишається відповідальною за виховання власних дітей у повній гармонії та інтеграції у соціальне середовище. Виходячи за рамки абсурдних суджень, слід визнати той факт, що універсальність гнучкого розуму жінки більше підходить до створення сімейного затишку і відтворює картину автократичного розподілу ролей між чоловіком, жінкою та їх дітьми.
Саме такий соціальний кластер, як сім`я, визначає стратегічні пріоритети людини у довгостроковому плануванні свого життя. Бухгалтерія як наука та мистецтво поєднувати декілька ефективних засобів не тільки прийому інформації, а й її обробки та адаптування до чітко визначених вимог, є практичним прикладом наявного стану речей у питанні сприйняття суспільством визначальної ролі жінки. Зовнішня структура формується під впливом образів та архетипів, які формують різноманітний світогляд у певної цільової аудиторії, де чоловік виявляє властиві йому реакції, знання та принципи через здобуття перемог різноманітного характеру. Але внутрішній стан речей говорить про те, що жінка, фактично, стає на чолі процесу створення чоловіка як особистості та регулює його діяльність відповідним чином. Звичайно, це не абсолютне твердження й воно у кожному окремому випадку вирізняється своїми особливостями, але класичне відтворення циклу сімейного будівництва базується саме на цьому аспекті. Згадаємо, що жінка завжди супроводжує чоловіка, відбувається тільки зміна її ролі по відношенню до нього. Мати, подруга, дівчина, жінка, дочка – саме вони є найбільш дієвим мотиваційним фактором у житті чоловіка як соціального елемента.
Займаючись бухгалтерією на різних рівнях (від ведення домашнього обліку до роботи у різноманітних організаціях), жінка проявляє свої здібності у комфортному форматі для суспільства. Сполучення аналітичної роботи із швидкою реакцією на нові обставини й колективна робота над ефективним кінцевим результатом операцій консолідує всі внутрішні сили жінки, що вона їх отримала за весь час свого життя. Крім того, саме вибір професії та консолідація бажання і знання у практичному аспекті діяльності призводить до реалізації сформованих частин сценарію робочого процесу у звичайному житті. За це відповідає свідоме маркування дефективних частин поведінки, зовнішнього вигляду та професійних навичок у інших людей. Фактично, жінка створює свій власний прототип світу, з його первинними ознаками та контрольними пунктами перевірки ідеального, на її погляд, форматування обов`язків через призму сім`ї. Це складний та довгий процес, але на його відтворення у свідомості, через думки та осмислення, не потрібні специфічні концепції. Все відбувається поступово, крок за кроком, розкриваючи можливий фенотип майбутнього чоловіка та, навіть, генотип майбутньої дитини.
Чітко відповісти на поставлене питання теми неможливо в принципі. Альтернативні варіанти та неможливість науки повністю розкрити зміст розвитку потенціалу людства змушують шукати аргументи через інші алгоритми та пошукові запити. Орієнтуючись на професійний аспект, бухгалтера змушені постійно боротися із стресом та можливими конфліктними ситуаціями. Це загартовує і змушує навчатись виходити гідно з будь-якої ситуації, але й формує потенціальну основу для народження сина.
Чому? Фізіологічні особливості спротиву навколишнім загрозам різного типу у чоловіків, звичайно, більше розвинені. Тому постійна небезпека соціального характеру формує у жінки природне відчуття потреби у захисті. Й не тільки у її чоловіка, але й у дитини. Взаємозв`язок цього аспекту з формуванням статі людини дослідити на сьогоднішній день неможливо, але такий опис варіативного соціального типу певної сімейної конституції базується на логічних потребах і бажаннях материнського інстинкту. Але й це тільки класична ситуація. Достатньо часто трапляється й по-іншому. Наприклад, коли матері доводиться виховувати свого сина одній. Залишена чоловіком ще перед народженням дитини, жінка мобілізує всі сили на те, щоб хлопчик чи дівчинка були здоровими, мали правильне виховання та гідно продовжували свій життєвий шлях. Так, це невеликий ліричний відступ, але в ньому прихована послідовність думок, що втілюються у певних вчинках, й статі майбутньої людини.
Відштовхуючись від самовизначення жінки за професійним покликанням, неможливо приховати той факт, що, побудована на логічних засадах, відповідальність за дитину зорієнтована ще й на сучасну тяжкість виховання дівчини. На жаль, не приходиться говорити про те, що у найближчому майбутньому права та обов`язки жінок та чоловіків будуть знаходитися у гармонійній рівновазі. Така колізія менш відчутна, наприклад, у бухгалтерії, де є певна схема дій та механізми щодо вирішення практичних завдань. Але вона компенсується у негативному плані постійними випробуваннями психологічної стійкості, підвищеними вимогами до уваги та кореляції багаторівневих цифрових й не тільки структур. І не завжди на першому плані знаходиться саме професійна складова. Суб`єктивність, що присутня скрізь, де є люди, може нашкодити та нейтралізувати потенціальні можливості людини, змусити її йти шляхом стагнації та відсутності наснаги до подальшої самореалізації. Тому народження хлопчика буде грати у цьому плані визначну роль, що буде основана на суспільних шаблонах та природній схильності до лідерства і перемоги у конкурентній боротьбі.
Послідовність етапів виховання дівчини і хлопця суттєво відрізняється. Компетентність і авторитет матері, що загартувала себе у бухгалтерії, позитивно сприяють формуванню гідної особистості. Виважена позиція у багатьох питаннях з чітким спрямуванням на досягнення консенсусу допомагають виробити стратегію поведінки із своїм сином, особливо у пубертатному періоді, коли під впливом підвищеного виділення гормонів важливо направляти та підтримувати свою дитину. Крім того, у інші періоди життя, саме чоловік може надати жінці альтернативну точку зору, розкрити певну проблему під іншим кутом. Це надзвичайно важливо, коли потрібна підтримка, емоційне розслаблення чи проявляється схильність до того, щоб поділитися важливим з близькою людиною. Безсумнівно, що вищенаведені приклади не є визначальними факторами у формуванні статі людини, але розуміння переваг й недоліків такого підходу допомагає при плануванні майбутнього.
Висновки. Взаємозалежність багатьох факторів та їх поєднання у синергії не є запорукою народження тієї чи іншої людини. Фактично, говорити про те, що у жінок-бухгалтерів народжуються переважно чи винятково сини, буде недоречно і алогічно.
Бухгалтерія – це цікавий та необхідний напрямок діяльності, який поєднує в собі багато вимог, особливостей та цінностей. Людина, яка обирає цю професію, не може зупинитися у власному розвитку. Й, на мою думку, у більшості випадків жінка підходить на цю роль завдяки своїм природнім особливостям, підсиленим її бажаннями та наполегливістю. Саме звідси вона буде черпати енергію та потенціал до виховання власної дитини гідним чином. Безсумнівно, що дитина, хлопчик або дівчинка, повинна отримувати любов, увагу та підтримку сім`ї у кожному випадку, в незалежності від статі. Будівництво сім`ї згідно з внутрішніми принципами – саме такий пріоритет повинен бути у батьків. Знову тут на допомогу приходить бухгалтерія, яка закінчує формувати особистість як члена суспільства й допомагає орієнтуватися у навколишніх правилах та механізмах.
Людина повинна поважати та ділитися любов`ю з батьками. Особливо, коли мати – жінка-бухгалтер, яка повністю віддає свої сили, час та знання для того, щоб її сім`я мала всі можливості для комфортного життя та самореалізації. Лише у єдиному союзі батьків та дітей є сімейна гармонія. Незалежно від статі.
Вікторія Матвієнко
Другие материалы по теме:
жінка та чоловік, механізми, послідовність, складний, соціальний, будівництво, зовнішнього, перевірки, чоловік, бухгалтерія, права, діяльність, відповідальність, створення, структура, особливості, інші, знання, можливості, роль, наприклад, приклад, роботи, час, бухгалтер
Статьи из раздела: Факты о бухгалтерах
Другие статьи по теме:
Основні види аналізу в трейдингу: на шляху до прибуткових угод
ТОП слоти на тему фільмів і серіалів
ASUS ScreenPad: інноваційна технологія додаткового сенсорного екрану в ноутбуках ASUS
Мы на Facebook