Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалы75

Материалы слушателям курсов: "75"

1С:Предприятие 7.7 / Комплексная конфигурация

1С:Предприятие 7.7 / Производство Услуги Бухгалтерия для Украины

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

1С:Предприятие 7.7 / Комплексная конфигурация / Комплексная конфигурация

Алгоритмы закрытия месяца и определения финансовых результатов документа конфигурации Финансовые результаты

Алгоритмы закрытия месяца и определения финансовых результатов документа конфигурации Финансовые результаты

В данной статье мы остановимся более подробно на алгоритмах работы одного из основных документов, при помощи которого выполняется закрытие затратных счетов и определение финансовых результатов предприятия.
 

1С:Предприятие 7.7 / Производство Услуги Бухгалтерия для Украины / Вопросы по программе

Каким образом при частичной отгрузке одной партии давальческой продукции отразить услуги нашего предприятия по производству для всей партии?

В данном случае необходимо:
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Освіта

Вводимо до штату ДНЗ посаду оператора котельні

Так, потрібно. І от чому.Дитячий садок опалюється двома побутовими котлами, що розміщені в прибудові до будівлі. Чи потрібно до штату дитячого садка вводити посаду оператора котельні?
 

Доплата за роботу з бібліотечним фондом підручників за неповного робочого дня

Умови оплати праці працівників загальноосвітніх навчальних закладів (далі — ЗНЗ) визначені Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 (далі — Інструкція № 102).У загальноосвітньому навчальному закладі працює бібліотекар на 0,75 ставки. За наказом директора закладу за бібліотечну роботу та роботу з бібліотечним фондом підручників йому встановлено доплату за завідування бібліотекою у розмірі 10% посадового окладу. Від якого розміру посадового окладу нараховувати цю доплату: від фактично зайнятого (0,75 ставки) чи від повного посадового окладу?
 

Визначаємо кількість штатних одиниць практичного психолога в гімназії

Діяльність практичних психологів навчальних закладів працівників регламентується Положенням про психологічну службу системи освіти України, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.05.1999 № 127 (далі — Положення про психологічну службу), та іншими нормативно-правовими документами психологічної служби системи освіти.Скільки штатних одиниць практичного психолога повинно бути у гімназії з кількістю учнів 672, якщо гімназія знаходиться у місті (районного значення)?
 

Бухгалтеру / Регламентированные отчеты

Налоговая декларация плательщика единого налога

По результатам хозяйственной деятельности единоналожники подают налоговую декларацию плательщика ЕН в зависимости от принадлежности к той или иной группе, формы которой утверждены Приказом № 1688. В частности, данным приказом утверждены:Общие положения. Общие требования к оформлению декларации. Алгоритм заполнения налоговой декларации плательщика единого налога. Алгоритм заполнения налоговой декларации плательщика единого налога – физического лица - предпринимателя. Алгоритм заполнения налоговой декларации плательщика единого налога – юридического лица. Документы
 

Бухгалтеру / Соціальні гарантії

Звільняємо від плати за проживання в гуртожитку студентів-сиріт

Статтею 8 Закону України Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування від 13.01.2005 № 2342 та пунктом 13 постанови Кабінету Міністрів України Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування від 05.04.1994 № 226 установлено, що право на повне державне утримання в навчальних закладах мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також учні та студенти, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.Як обчислюється та нараховується плата за проживання в гуртожитку студентам, що є особами із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування? Чи сплачують повну вартість проживання в гуртожитку?
 

Просмотреть еще статьи на тему "75".


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook