Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалынадбавки

Материалы слушателям курсов: "Надбавки"

1С:Предприятие 7.7 / Бухгалтерский учет для бюджетных учреждений Украины

1С:Предприятие 8.2 / Управление производственным предприятием для Украины

1С:Предприятие 8.2 / Управление торговым предприятием для Украины

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

1С:Предприятие 7.7 / Бухгалтерский учет для бюджетных учреждений Украины / Вопросы по программе редакции 1.0

Как создать дополнительные начисления сотрудникам?

Если сотрудник имеет какие-то дополнительные начисления, например, ежемесячные премии, надбавки и пр., то их можно указать как дополнительные начисления в справочнике "Додаткові нарахування", подчиненном справочнику "Співробітники". Дополнительные начисления могут выплачиваться по другому источнику финансирования и с другой формой налогообложения относительно основных начислений. Дополнительные начисления могут назначаться на определенный период времени, для этого в справочнике "Додаткові нарахування" введены реквизиты "Дата початку" и "Дата закінчення". Начисление может проводиться суммой или процентом от основного начисления. Варианты указываются в реквизитах "Вид нарахування" и "Значення". Впоследствии при работе документа "Расчет ЗП" данные дополнительные начисления будут контролироваться и включаться в начисления сотрудника с соответствующими данными. Увидеть их можно в табличной части документа "Нарахування ЗП" конкретного сотрудника, в проводках и отчетах.
 

1С:Предприятие 8.2 / Управление производственным предприятием для Украины / Зарплата и Управление Персоналом

Методика оформления дополнительных (компенсационных) выплат

Методика оформления дополнительных (компенсационных) выплат

В данной статье будет рассмотрена методика начисления дополнительных (компенсационных) выплат, начисленных работникам, но не выданным в денежной форме.
 

1С:Предприятие 8.2 / Управление торговым предприятием для Украины / Вопросы по программе

Где используется информация, вносимая в документ "Изменение штатного расписания"?

Документ "Изменение штатного расписания" позволяет зафиксировать штатное расписание организации и зарегистрировать надбавки по штатной единице (например, надбавка за вредность для подразделения "Литейный цех").
 

Бухгалтеру / Кадры

Примеры ведения штатного расписания

Примеры ведения штатного расписания

Необходимо создать штатное расписание на 01 января 2013 года для организации ДОБРО.Общие положения. Определение численности работников в штатном расписании. Наименование структурных подразделений и должностей работников. Особенности составления и утверждения штатного расписания. Изменение штатного расписания
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Державна служба

Чи виплачують надбавку за вислугу років службовцю органу місцевого самоврядування, який працює за строковим трудовим договором

Трудовий договір — це угода між працівником і керівником установи або організації, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цим договором. Обов’язком працівника за трудовим договором є виконання правил внутрішнього трудового розпорядку. Водночас керівник установи або організації зобов’язаний виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором та угодою сторін (ч. 1 ст. 21 КЗпП).Особа отримує пенсію і влаштувалася працювати за строковим трудовим договором до органу місцевого самоврядування на час відпустки основного працівника. Стаж роботи цієї особи в органах місцевого самоврядування становить 15 років і підтверджується записами у трудовій книжці. Чи виплачується щомісячна надбавка за вислугу років працівнику, якого прийнято службовцем до органу місцевого самоврядування за строковим трудовим договором?
 

Заповнюємо вакантні посади за умов скорочення чисельності працівників

На посаду державного органу, що звільнилася, можна прийняти іншого працівника, проте слід дотримати певних умов.Працівник державного органу звільнився після 12 березня 2014 року. З огляду на вимоги постанови КМУ від 01.03.2014 № 65, як діяти державному органу:
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Освіта

Виплачуємо надбавку за особливі умови роботи працівникам бібліотек навчальних закладів

Постановою Кабінету Міністрів України Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек від 30.09.2009 № 1073 працівникам бібліотек з 1 жовтня 2009 року установлено надбавку за особливі умови роботи. Надбавка встановлюється працівникам державних та комунальних бібліотек (публічних, спеціальних та спеціалізованих), які здійснюють культурну, освітню, інформаційну, науково-дослідну, методичну діяльність та обіймають посади, зазначені в додатку до Порядку виплати доплати за вислугу років працівникам державних та комунальних бібліотек, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2005 № 84.Чи поширюється виплата надбавки за особливі умови роботи на працівників бібліотек вищих навчальних закладів?
 

Включення до середньої заробітної плати суми щорічної винагороди за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків під час оплати щорічної основної відпустки

Відповідно до пункту 3 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затверд­женого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 № 100 (далі — Порядок), при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження включаються:До середньої заробітної плати включають різні види доплат та надбавок. Централізована бухгалтерія відділу освіти не включає суму щорічної винагороди за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків до середньої заробітної плати педагогічних працівників для оплати щорічних основних відпусток. Чи законно це?
 

Підвищення посадового окладу практичного психолога за роботу з ВІЛ-інфікованими

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови № 308/519). Утім, праця фахівців закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, що не передбачені Умовами № 308/519 (педагогічних працівників, працівників культури, сільського господарства та інших), оплачується згідно з умовами оплати праці аналогічних категорій працівників відповідних галузей бюджетної сфери (п. 1.3 Умови № 308/519).Чи має право на підвищення посадового окладу (тарифної ставки) за шкідливі та важкі умови праці практичний психолог, який працює з хворими на СНІД та ВІЛ-інфікованими?
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Охорона здоров’я

Визначаємо стаж молодших медсестер для виплати надбавки за вислугу років

Відповідно до Порядку виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1418 (далі — Порядок № 1418), керівникам закладів охорони здоров’я та їх заступникам з числа лікарів, заступникам головного лікаря з медсестринства, керівникам структурних підрозділів з числа лікарів, лікарям усіх лікарських спеціальностей, професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я, головним медичним сестрам, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей з 1 січня 2010 року встановлюється надбавка за вислугу років у відсотковому розмірі до посадового окладу залежно від стажу роботи (понад 3 роки — 10%; понад 10 років — 20%; понад 20 років — 30%).У протитуберкульозному закладі працюють молодші медичні сестри (прибиральниці, палатні тощо). Дехто із них раніше працював у лікарнях. Як визначити стаж роботи таких працівників для встановлення надбавки за вислугу років?
 

Надбавка за вислугу років статистикам медичним: підстави для нарахування

Порядок виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1418 (далі — Порядок). Відповідно до пункту 3 Порядку надбавка за вислугу років виплачується, зокрема, професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я.Працівник працює на посаді статистика медичного (фахівець вищої категорії) з 1995 року. Він має вищу немедичну освіту — диплом зооінженера за спеціальністю зоотехнік, що не відповідає вимогам Переліку вищих і середніх навчальних закладів, підготовка і отримання звання в яких дають право займатися медичною і фармацевтичною діяльністю. Чи є підстави для встановлення такому працівнику надбавки за вислугу років?
 

Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы ВКонтакте

 

Мы на Facebook